Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá práce a seřizování v čisté výrobě, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Opava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte jednoduchou práci v čistém moderním prostředí, kterou zvládne každý? Chcete pracovat na dvě směny a mít zajímavé finanční ohodnocení? Pracujte pro světového lídra ve svém oboru. Hledáme fajn uchazeče/čky do výroby na hlavní prac. poměr a brigádu, žádná praxe není třeba! Práce je vhodná pro muže i ženy! Náplň práce: • ruční kontrola a balení výrobků • mytí výrobních zařízení a komponentů • skládání a vkládání kartonů do stroje • montáž, nastavování a seřizování výrobních linek Místo výkonu práce: Opava Nabízíme: • mzdu dle praxe a šikovnosti • dvousměnný provoz • roční bonusy • nadstandardní příplatky (odměny i za nošení ochr. pomůcek, apod.) • systém benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč/rok • v případě dobrých výsledků je možný kariérní postup • velmi výhodnou dovolenou v rekreačním zařízení Karlov pod Pradědem • 5 týdnů dovolené • 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce • příspěvky na závodní stravování • odměny za pracovní a životní jubilea, narození dítěte, zaškolování, apod. • nadstandardní lékařskou péči a hrazené očkování • motivující práci s možností profesního rozvoje • velmi čisté pracovní prostředí • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu Požadujeme: • čistý trestní rejstřík • věk 18 let • ochotu pracovat ve směnném provozu

Obsluha CNC stroje

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 11. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. dubna
  • Opava
  • ID - KARTA s.r.o.
  • 33 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Fulnek
  • JPF Czech s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 13. dubna
  • Roztoky, Praha-západ
  • Eaton Elektrotechnika s.r.o.
  • od 65 000 Kč
Zveřejněno: 27. ledna
  • Zašová
  • Cobbler s.r.o.
  • od 23 640 Kč
  • Zašová
  • 23 700 – 25 000 Kč
  • Ivanovice na Hané
  • Domov u zámku, z.s.
  • od 30 000 Kč
  • AGROPEK, spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., ARAKO spol. s r.o., SH Job Partners s.r.o., Markmont, s.r.o., FERRAM, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., ID - KARTA s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., JPF Czech s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia DreamJob s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička

Hradec nad Moravicí, Opava, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Bílovec, Krnov, Fulnek, Studénka, Ostrava

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

AJ benefit bonus bonusy Bor hlavní hledám hodnocení HR IT místo možnost náplň práce narození NDA odměny ohodnocení Opava plat pod Pradědem postup práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příplatky rozvoj řízení sick day směny společnost společnosti stabilní stravování uchazeč vhodná volno výkon zákoník dar dítě dny dovolené finanční kariérní kontrola kov lékař místo výkonu práce náplň obor poměr PR profesní případ příspěvky rámec roční rok ruční standard stav stroj systém trh volna výrobní výroby závod životní