Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá, fajn práce v čisté výrobě, super bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Krnov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 30.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Hledáte jednoduchou práci v čistém moderním prostředí, kterou zvládne každý? Chcete mít spoustu bonusů, které ani jiné firmy nenabízí? Pracujte pro světového lídra ve svém oboru. Hledáme fajn uchazeče/čky do výroby na hlavní prac. poměr, žádná praxe není třeba! Práce je vhodná pro všechny!

  • ruční kontrola a balení výrobků
  • mytí výrobních zařízení a komponentů
  • seřizování výrobních zařízení
  • udržování pořádku na pracovišti

Místo výkonu práce: Opava-Komárov

Nabízíme:

  • mzdu dle praxe a šikovnosti
  • třísměnný provoz
  • roční bonusy
  • nadstandardní příplatky (odměny i za nošení ochr. pomůcek, apod.)
  • systém benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč/rok
  • možnost kariérního postupu (pozice seřizovač)
  • velmi výhodnou dovolenou v rekreačním zařízení Karlov pod Pradědem
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
  • příspěvky na závodní stravování
  • odměny za pracovní a životní jubilea, narození dítěte, zaškolování, apod.
  • nadstandardní lékařskou péči a hrazené očkování
  • motivující práci s možností profesního rozvoje
  • velmi čisté pracovní prostředí
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • věk 18 let
  • ochotu pracovat na třísměnný provoz (6:00–14:00, 14:00–22:00, 22:00–6:00)

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Otice
  • SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 24. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Dolní Břežany
  • ALIMEX s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 20. července
  • Střelské Hoštice
  • AGRA GROUP a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Mnichov, Strakonice
  • FORESTINA s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Svratka
  • Mars Svratka, a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Svratka
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Paskov
  • Servis armatur, spol. s r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Třinec
  • KOVOSPORT Třinec, a.s.
  • od 19 700 Kč
  • Frýdek-Místek
  • Střední odborná škola požární ochrany a…
  • Zlín
  • JANČA & EMAS group s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 18. srpna
  • Praha
  • CONECTIO GROUP s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Občerstvení na pracovišti
  • Children-friendly office

Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Miloslav Ševčík, ARAKO spol. s r.o., REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., FERRAM, a.s., Trenkwalder a.s., SEMIX PLUSO, spol. s r.o., Josef Moch, Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., RenoServices, s.r.o., STT SERVIS, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Conspiro qua, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Tavič / Tavička, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka

Bruntál, Krnov, Opava, Otice, Hradec nad Moravicí, Zlaté Hory, Bolatice, Dolní Benešov, Jeseník, Martinov, Ostrava, Bílovec, Bílov, okres Nový Jičín, Klimkovice, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Studénka, Šternberk

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

AJ benefit bonus bonusy Bor hlavní hledám HR IT místo možnost náplň práce narození NDA odměny Opava plat pod Pradědem postup pozice práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příplatky rozvoj řízení sick day společnost společnosti stabilní stravování uchazeč vhodná volno výkon zákoník dar dítě dny dovolené firmy kariérní kontrola kov lékař místo výkonu práce na pracovišti náplň obor poměr PR profesní příspěvky rámec roční rok ruční standard systém trh volna výrobní výroby závod životní