Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá, fajn práce v čisté výrobě, super bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Opava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.000 – 23.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte jednoduchou práci v čistém a moderním prostředí, kterou zvládne každý? Chcete mít spoustu bonusů, které ani jiné firmy nenabízí? Pracujte pro světového lídra ve svém oboru. Hledáme fajn uchazeče/čky do výroby na hlavní prac. poměr, žádná praxe není třeba! Práce je vhodná pro všechny! Náplň práce: • ruční kontrola a balení výrobků • mytí výrobních zařízení a komponentů • skládání a vkládání kartonů do stroje • udržování pořádku na pracovišti Místo výkonu práce: Opava Nabízíme: • mzdu dle praxe a šikovnosti • možnost výběru směn (8 nebo 12 h směny, ranní, odpolední, noční) • roční bonusy • nadstandardní příplatky (odměny i za nošení ochr. pomůcek, apod.) • systém benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč/rok • velmi výhodnou dovolenou v rekreačním zařízení Karlov pod Pradědem • 5 týdnů dovolené • 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce • příspěvky na závodní stravování • odměny za pracovní a životní jubilea, narození dítěte, zaškolování, apod. • nadstandardní lékařskou péči a hrazené očkování • motivující práci s možností profesního rozvoje • velmi čisté pracovní prostředí • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu Požadujeme: • čistý trestní rejstřík

Montážní dělník/ce

Nutně vás hledají
  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 19. dubna
  • Opava
  • 28 000 – 38 500 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
včerejší
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 22. dubna
  • Otice
  • SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 24. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
včerejší
  • Břeclav
  • Laverde s.r.o.
  • od 18 500 Kč
Zveřejněno: 12. února

ARAKO spol. s r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., FERRAM, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., SEMIX PLUSO, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Josef Moch, Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., DAIRY 4 FUN s.r.o., Markmont, s.r.o., RenoServices, s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka

Opava, Otice, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Bílovec, Martinov, Ostrava, Krnov, Klimkovice, Bílov, okres Nový Jičín, Studénka, Ostrava

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

AJ benefit bonus bonusy Bor hlavní hledám HR IT místo možnost náplň práce narození NDA odměny Opava plat pod Pradědem práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příplatky rozvoj řízení sick day směny společnost společnosti stabilní stravování uchazeč vhodná volno výkon zákoník dar dítě dny dovolené firmy kontrola kov lékař místo výkonu práce na pracovišti náplň obor poměr PR profesní příspěvky rámec roční rok ruční standard stroj systém trh volna výběr výrobní výroby závod životní