Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá, fajn práce v čisté výrobě, super bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Opava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Hledáte jednoduchou práci v čistém moderním prostředí, kterou zvládne každý? Chcete pracovat na třísměnný provoz a mít zajímavé finanční ohodnocení? Pracujte pro světového lídra ve svém oboru. Hledáme fajn uchazeče/čky do výroby na hlavní prac. poměr, žádná praxe není třeba! Práce je vhodná pro muže i ženy!

  • ruční kontrola a balení výrobků
  • mytí výrobních zařízení a komponentů
  • skládání a vkládání kartonů do stroje
  • montáž, nastavování a seřizování výrobních linek

Místo výkonu práce: Opava Komárov

Nabízíme:

  • mzdu dle praxe a šikovnosti
  • třísměnný provoz
  • roční bonusy
  • nadstandardní příplatky (odměny i za nošení ochr. pomůcek, apod.)
  • v případě dobrých výsledků je možný kariérní postup
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
  • příspěvky na závodní stravování
  • motivující práci s možností profesního rozvoje
  • velmi čisté pracovní prostředí
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • věk 18 let
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • základní znalost na PC

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. dubna
  • Opava
  • SB LOGISTIK TRANSPORT s.r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Opava
  • FERRAM, a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na mobilní tarif
Zveřejněno: 22. dubna
  • Otice
  • SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
Zveřejněno: 24. dubna
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Žďár nad Sázavou
  • TURBO PIZZA, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. července
  • Velká Bíteš
  • TPAerospace Technics Czech s.r.o.
  • od 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
  • Česká Třebová
  • BÖHM PLAST-TECHNIK a.s.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • České Budějovice
  • VISCOFAN CZ s.r.o.
  • 26 000 – 40 000 Kč
  • AKUTERM SKLO a.s.
  • 24 000 – 32 000 Kč
  • Dobrá Voda u Českých Budějovic
  • DONICAR s.r.o.
  • od 40 000 Kč
  • Drnovice, Vyškov
  • Základní škola Drnovice, okres Vyškov
  • 18 780 – 21 750 Kč
  • Vyškov
  • AGROS Vyškov-Dědice a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč

ARAKO spol. s r.o., REMANTE GROUP s.r.o., SH Job Partners s.r.o., SB LOGISTIK TRANSPORT s.r.o., FERRAM, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Comac jobs s.r.o., SEMIX PLUSO, spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Josef Moch, Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Markmont, s.r.o., RenoServices, s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., TATRA TRUCKS a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Manuvia Ostrava, Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., 21 Consult Group s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., ZDAR, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., O.K. solution, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Jeřábník / Jeřábnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Zámečník / Zámečnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka

Opava, Otice, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Bílovec, Martinov, Ostrava, Krnov, Klimkovice, Bílov, okres Nový Jičín, Bravantice, Jistebník, Studénka, Ostrava

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

AJ bonus bonusy Bor hlavní hledám hodnocení HR místo možnost náplň práce NDA odměny ohodnocení Opava plat postup práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příplatky rozvoj řízení sick day společnost společnosti stabilní stravování uchazeč vhodná volno výkon zákoník znalost dar dny dovolené finanční kariérní kontrola kov místo výkonu práce náplň obor PC poměr PR profesní případ příspěvky rámec roční ruční standard stav stroj trh volna výrobní výroby závod