Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jednoduchá, fajn práce v čisté výrobě, super bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Krnov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 19.000 – 23.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte jednoduchou práci v čistém a moderním prostředí, kterou zvládne každý? Chcete mít spoustu bonusů, které ani jiné firmy nenabízí? Pracujte pro světového lídra ve svém oboru. Hledáme fajn uchazeče/čky do výroby na hlavní prac. poměr, žádná praxe není třeba! Práce je vhodná pro všechny! Náplň práce: • ruční kontrola a balení výrobků • mytí výrobních zařízení a komponentů • skládání a vkládání kartonů do stroje • udržování pořádku na pracovišti Místo výkonu práce: Opava Nabízíme: • mzdu dle praxe a šikovnosti • možnost výběru směn (8 nebo 12 h směny, ranní, odpolední, noční) • roční bonusy • nadstandardní příplatky (odměny i za nošení ochr. pomůcek, apod.) • systém benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč/rok • velmi výhodnou dovolenou v rekreačním zařízení Karlov pod Pradědem • 5 týdnů dovolené • 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce • příspěvky na závodní stravování • odměny za pracovní a životní jubilea, narození dítěte, zaškolování, apod. • nadstandardní lékařskou péči a hrazené očkování • motivující práci s možností profesního rozvoje • velmi čisté pracovní prostředí • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu Požadujeme: • čistý trestní rejstřík

  • Opava
  • Markmont, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 25. března
  • Hradec nad Moravicí
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 33 000 – 43 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. března
  • 32 000 – 37 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie

ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Markmont, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Miloslav Ševčík, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ID - KARTA s.r.o., FERRAM, a.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Vision Travel s.r.o., ZK Design a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, RenoServices, s.r.o., JPF Czech s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jiří Geisler, Grafton Recruitment s.r.o., Drevos obaly s.r.o., ÚSOVSKO FOOD a.s., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Karosář / Karosářka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Aranžér / Aranžérka, Elektronik / Elektronička

Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Krnov, Bruntál, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Bělá pod Pradědem, Rýmařov, Velká Polom, Jeseník, Hlučín, Bílovec, Olbramice, okres Ostrava-město, Fulnek, Bravantice, Odry, Studénka, Šternberk, Šumvald, Potštát

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Odbory - proč a jak je založit

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

AJ benefit bonus bonusy Bor hlavní hledám HR IT místo možnost náplň práce narození NDA odměny Opava plat pod Pradědem práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příplatky rozvoj řízení sick day směny společnost společnosti stabilní stravování uchazeč vhodná volno výkon zákoník dar dítě dny dovolené firmy kontrola kov lékař místo výkonu práce na pracovišti náplň obor poměr PR profesní příspěvky rámec roční rok ruční standard stroj systém trh volna výběr výrobní výroby závod životní