Práce: Operátor/ka ve výrobě,jedna směna,16 500kč,stravenky,Slatina

lokalita: Brno zadavatel: McROY Czech, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme posily do týmu! Práce pouze na jednu směnu. Možnost prohlídky výroby – v případě zájmu možnost nástupu. Volejte 734 158 475. Pracovní pozici a prostředí Vám ukážeme.

Termín prohlídky výroby ve středu 19.10

NABÍZÍME

  • Mzda od 16 500kč
  • Jednosměnný provoz
  • Docházkový bonus
  • Stravenka za každou odpracovanou směnu (80kč=1600kč/měsíc)
  • práce na HPP
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Čisté prostředí
  • Možnost přesčasů

NÁPLŇ PRÁCE

  • Práce POUZE od 7:00 do 15:30
  • Kompletace a montáž kosmetických regálů
  • Vizuální kontrola výrobku
  • Práce ve stoje

POŽADUJEME

  • Dobrý zrak
  • Spolehlivost
  • Manuální zručnost

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a ozvěte se na tel. číslo – 734 158 475, nebo se zastavte osobně u nás na pobočce. Těšíme se na Vás!

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

15.000 – 17.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist