Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pracovník/ce BOZP - pružná prac. doba, 13. a 14. plat

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 50.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Baví Vás práce s lidmi, zajímá Vás oblast bezpečnosti na pracovišti a láká Vás pružná pracovní doba? Chcete dostávat příspěvek na dopravu, 13. a 14. plat a další zajímavé bonusy? Staňte se pracovníkem/cí BOZP a PO ve stabilní mezinárodní společnosti. Práce je vhodná i pro absolventy bez praxe, stačí odborná způsobilost v oblasti BOZP. Místo výkonu práce: Jihlava Náplň práce: - zajišťování požadavků a kontrol BOZP, PO - školení zaměstnanců v dané oblasti - vyhodnocování rizik BOZP a PO a návrhy jejich eliminace Nabízíme: - pružnou pracovní dobu ( pevně jen 8:30 - 13:30, 40 h/týden) - motivující mzdu dle praxe a domluvy - příspěvek na dopravu dle vzdálenosti bydliště (Jihlava 200 Kč/měsíc) - 13. a 14. plat - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování a stravenkovou kartu od zaměstnavatele - příspěvek na penzijní/životní pojištění 1000 Kč - bonus za docházku 1000 Kč - odborné a jazykové vzdělávání přímo ve společnosti - příspěvek na kulturu/sport/volný čas - mobil, notebook - firemní akce - perspektivní a stabilní zaměstnání Požadujeme: - SŠ vzdělání - doklad o odborné způsobilosti v oblasti BOZP a PO - znalost anglického jazyka

  • Jihlava
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
Zveřejněno: 25. března

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

absolvent AJ akce bezpečnost bonus bonusy Bor BOZP den doba Jihlava měsíc mezinárodní místo mobil náplň práce OZP plat pojištění práce pracovní pracovní doba pracovník praxe pružná pracovní doba příspěvek společnost společnosti sport stabilní stravování školení týden vhodná výkon vzdělání vzdělávání zaměstnanců zaměstnání zaměstnavatel znalost životní pojištění anglické dané dovolené firemní jazyk kov místo výkonu práce na pracovišti náplň národní oblast oblasti odbor odborná odborné penzijní PR pružná způsobilost životní