Hledáme lidem práci Manpower

Expedientka

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte uplatnění v administrativě či logistice a ovládáte AJ či NJ na úrovni základní komunikace?

Chcete se naučit základům účtování příjmů a výdajů a rozšířit si obzory o fungování skladového hospodářství?

Pak čtěte dál.

Dobře zavedené výrobní společnost v Českých Budějovicích hledá do svého týmu šikovn-ého/-ou Expedient-a/-ku.

Popis pozice:

- účtování příjmů výdejů dle potřeb jednotlivých skladů

- příjem zboží od externích firem dle potřeby a vnitropodniková distribuce

- zpracování podkladů pro skladníky dle potřeby

- znalost celních předpisů a vyřizování agendy dle potřeby

- vystavení faktur pro prodej zboží dle potřeby

- koordinace a řízení externích dopravců při expedici zboží dle potřeby, případně objednání mimo plán

- dle potřeby koordinace s externími firmami při odesílání a přijímání kooperací vč. objednávek

- objednávání potřebného materiálu (balení popř. jiné materiály)

- distribuce pošty na základě požadavků

- dodržování zásad 5 S

- plnění dalších úkolů dle pokynů nadřízeného

Profil kandidáta:

- min. SŠ s maturitou

- znalost MS Office

- schopnost se dorozumět v AJ či NJ

- organizovanost, komunikativnost

Nabízíme:

- atraktivní startovací mzdu

- 13. a 14. plat

- jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

- dotované stravování

- řadu dalších benefitů

  • České Budějovice
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Veselí nad Lužnicí
  • Markéta Klimentová
  • 25 500 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 3. dubna

ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., LAUTARO logistics s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Česká pošta, s.p., Šmídl s.r.o., VIVOTRANS s.r.o., GW JIHOTRANS a.s., MK správní společnost s.r.o., LCB s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Richard Špiroch, Petschl - Transporte (Česko) s.r.o., Řempo CB, a.s., Světtrans s.r.o., Robert Janák s.r.o., DONICAR s.r.o., Unitrans Bohemia s.r.o., MIF TRANS s.r.o., GKB Servis, s.r.o., Euro-asfalt s.r.o., DAVE LOG s.r.o., KODE C.B. s.r.o., Karlinger s.r.o., Jihočeská masna, s.r.o., ZVÁNOVEC a.s., Schachinger cargomax s.r.o., AUTO FUTURE, s.r.o., ELEKTROSTAV STRAKONICE s.r.o., Správa vozového parku s.r.o., FOODSPED s.r.o., STAVOSIL s. r. o., Qanto Services s.r.o., NICOTRANS a.s., Potamos CZ s.r.o., MAREK CZ s.r.o., SEZAKO Prostějov s.r.o., KALDO s.r.o., Střední odborná škola veterinární, mechanizační a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, České Budějovice, Rudolfovská 92, Libor Nechvátal, ČS, náhradní plnění s.r.o., AKORD - stavební a obchodní společnost, spol. s r.o., R. Braun internat. Spedition s.r.o., Unterer s.r.o., ProEx 2000, spol. s r.o., JihoTech spol. s r.o., SINOP SMP s.r.o., FUKA SPEDITION, s.r.o., Altamire Č.Budějovice s.r.o., Autodoprava Bártů, s.r.o., Dopravní stavby HP Bohemia s.r.o., Kubeštrans s.r.o., EKO-PF s.r.o., Okna Jakeš s.r.o., MOTO CB s.r.o., Jihočeská stavební spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Instruktor / Instruktorka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Diagnostik / Diagnostička

České Budějovice, Celá ČR, Litvínovice, Hrdějovice, Homole, Včelná, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Planá, okres České Budějovice, Hůry, Boršov nad Vltavou, Hlincová Hora, Jivno, Kamenný Újezd, okres České Budějovice, Vrábče

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

AJ benefit den dodržování firma IT kandidát komunikace náplň práce Office plán plat plnění podnik pošty pozice práce řízení sklad společnost společnosti stabilní stravování uplatnění zaměstnání znalost agendy celní externí jednání koordinace kov materiál nadřízené náplň PR prodej profi předpis případ schopnost stav trh tým úkol výdaj výrobní