Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

Řidič/ka-Pokladní-noční směny

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Pro firemní restauraci ve Foxconn v Pardubicích hledáme vhodného/ou kandidáta/ku na pozici ŘIDIČ/KA – POKLADNÍ.

Pracovní náplň:

  • odvoz nočních večeří
  • práce na pokladně v gastro provozu

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelskou znalost na PC
  • pracovitost
  • spolehlivost
  • vstřícný přístup k hostům
  • praxi na obdobné pozici – výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní dobu 22:00–2:00
  • směny: krátký/dlouhý týden nebo dle dohody
  • zvýhodněné stravování
  • mzdu vždy každého 5.dne v měsíci
  • odměnu za docházku
  • sick days
  • kartu Benefit Plus
  • po roce příspěvek na penzijní pojištění
  • nástup možný ihned

V případě zájmu volejte paní Soukupovou na telefonu zobrazit tel. číslo .

  • Hrdějovice
  • Lada Duchonova
  • 29 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 8. března
  • Michle, Praha
  • Dominika Drápalová
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 20. září
  • Praha
  • Bibiána Fabiánová
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 28. března

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, iFORO Group, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Sociální služby města Pardubic, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., UlovDomov.cz s.r.o., M-byt s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Petrlíková Lucie s.r.o., Věra Pietrasová, Česká pošta, s.p., Miroslav Svoboda, 21 Consult Group s.r.o., Info pro lékaře a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ICE invest spol. s r.o., mBlue Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s., PROROZVOZ s.r.o., ForCamping s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., VIVANTIS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., LKQ CZ s.r.o., NOVIKOVA CZ s.r.o., Dopravní podnik města Pardubic a.s., Východočeské muzeum v Pardubicích, AUTO DRYML a.s., RADOM, s.r.o., Josef Novotný, MARPRO s.r.o., TRIPA s.r.o., Foxconn European Manufacturing Services s.r.o., FANDA, společnost s ručením omezeným (zkr. spol. s r.o. nebo s.r.o.), GABMI s.r.o., PETRA Havarijní s.r.o., Ngoc Tuan Pham, Principio s.r.o., MADEK s.r.o., PNEUMATIKY DRBOUT s.r.o., XU RI s.r.o., SOFIKO s.r.o., BOHÁČ Milan s.r.o., AUTIO s.r.o., Pneutip s.r.o., KOVOMASTER s.r.o., VsTgrup s.r.o., LARSGROUP s.r.o., Minh Nguyen, s.r.o., Berzan Leon s.r.o., Družstvo MOLDGROUP, ISTVAN STAV s.r.o., FUTSAL PUBLIC a.s., Surathany s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Čalouník / Čalounice, Truhlář / Truhlářka, Montážník / Montážnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Lakýrník / Lakýrnice, Technik / technička ve strojírenství, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Pardubice, Chrudim, Mikulovice, okres Pardubice

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

benefit den gastro hledám IT kandidát měsíc náplň práce pojištění pokladní práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek sick day směny SOU společnost společnosti stabilní stravování telefon týden vhodné znalost dohody firemní náplň národní PC penzijní penzijní pojištění PR pracovní náplň příjemné příjemné pracovní prostředí případ přístup řidič uživatel