Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Operátor výrobních linek od 120Kč/hodina

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Děčín
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme:

  • mzda od 120 Kč/hod.
  • 3 směnné provozy
  • hlavní pracovní poměr
  • příspěvek na stravování
  • měsíční prémie
  • měsíční výkonové prémie
  • měsíční motivační odměna
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce

Náplň práce:

  • lehká manuální práce ve výrobních linkách
  • výroba kabelových svazků
  • práce ve stoje

Požadujeme:

  • manuální zručnost

  • Ústí nad Labem
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
Zveřejněno: 22. března
  • Krupka
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Praha
  • Bibiána Fabiánová
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 28. března

Slemr Spedition s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Šmídl s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, McDonald`s ČR spol. s r.o., Möbelix, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., Filip Tenopír, CRI ameba.eu, s.r.o., ESON s.r.o., UL*KRAS stavební společnost s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., Skanska a.s., Kolokrám s.r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., Stavimdomy cz s.r.o., AC Jobs, s.r.o., MEGAWATT s.r.o., UNIFRAX s.r.o., MeDoZa, s.r.o., ELEFANT.DC, s.r.o., SaM silnice a mosty Děčín a.s., LAPAZ-Gastro, s.r.o., DC TUZEX s.r.o., TRANSCO Bohemia, s.r.o., KIMA Transport s.r.o., Dopravní společnost Ústeckého kraje, příspěvková organizace, České loděnice a.s., Město Jílové, VIRGIN INVEST s.r.o., GPD a.s., Eurostar Plus, s.r.o., HANTYCH s.r.o., AAS czech s.r.o., VAF Logistics Service s. r. o., Minh Chien Tran, STIRPACK INVEST, s.r.o., JD MX Transport s.r.o., TAMDA ÚSTÍ s.r.o., K A P P A - P, spol. s r.o., ČSAD Slaný s.r.o., INSKY spol. s r.o., SEVSTAR s.r.o., Neovia Logistics Services Czech Republic, s.r.o., INPEKO, spol.s r.o., Miroslav Cibrík, AUTO KADO spol. s r.o., EXPEDIS spol. s r.o., KAREKA, spol. s r.o., VOSTAV TZB s.r.o., DYMOS dopravní a zemní stavby s.r.o., Daniel Kadlec, NIKA EURO TRANS s.r.o., Dřevocentrum CZ, a.s., Dětský domov a Školní jídelna, Ústí nad Labem, Truhlářova 16, příspěvková organizace, A C E R - C.S., spol. s r.o., Doprava Teplice s.r.o., BLAŽEK a synové, s.r.o., MATYS CZ s.r.o., Skylog Group a.s., ARZ CONSTRUCTION s.r.o., Michal Lukáč, EXPRES CZ s.r.o., KM PRODUKT - FOOD s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Laborant / Laborantka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Policista / Policistka, Vedoucí skladu, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Česká Kamenice, Děčín, Celá ČR, Velké Březno, Ústí nad Labem, Kamenický Šenov, Přestanov, Žitenice, Krupka, Česká Lípa, Litoměřice, Dubí, Jílové, Benešov nad Ploučnicí, Markvartice, okres Děčín, Velké Chvojno, Petrovice, okres Ústí nad Labem, Stružnice, Chlumec, okres Ústí nad Labem, Chabařovice, Modlany

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

akce hlavní hodina kurz kurzy mzda náplň práce nové operátor práce pracovní pracovní poměr příspěvek stravování výkon výroba vzdělávací kurzy Zruč firemní měsíční motivační náplň odměna poměr PR prémie výrobní vzdělávací kurz