Hledáme lidem práci Manpower

HR asistent/ka - zajímavá pracovní pozice!

Lokalita Frýdek-Místek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Lidské zdroje a personální management

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte samostatnou pozici v HR, v rámci které byste měli možnost se dále se rozvíjet? Nyní máte příležitost! Hledáme kolegu/kolegyni na nově otevřenou pozici HR Asistenta/Asistentky personálního oddělení úspěšné švýcarské společnosti ve Frýdku-Místku s nástupem možným ihned. Pozice je vhodná i pro juniory. Neváhejte a zašlete Váš životopis!

Popis pozice:

Náplň práce:
- zodpovědnost za evidenci pracovních poměrů, DPP, DPČ
- evidence nástupů, výstupů, organizace školení, lékařských prohlídek, zákonná hlášení státním institucím
- podpora při zpracování mzdové uzávěrky (kontrola docházky, zpracování dat jako podklad pro výpočet mezd)
- správa reportingu

Profil kandidáta:

Váš profil:
- praxi v oblasti personalistiky alespoň 1 roky
- AJ - B1 (pasivní využití - např.: překlad emailu, tvorba tabulky v AJ)
- zkušenosti se mzdovým účetnictvím velkou výhodou
- běžné používání PC - MS Office (zejména Excel)
- dobrou znalost Zákoníku práce a související legislativy

Nabízíme:

Za to vše Vám nabídneme:
- zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
- mzdu odpovídající dosaženým výsledkům
- flexibilní pracovní doba
- zajímavou náplň práce
- profesní i osobní růst
- benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Multisportkarta)
- nástup možný ihned

  • Ostrava
  • RECRA Moravia s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. dubna
  • Děčín
  • Karned Tools s.r.o.
  • od 125 Kč / hod
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 10. října
  • Ostrava
  • OFIR Tech s.r.o.
  • 26 000 Kč
Zveřejněno: 26. listopadu
  • Děčín
  • od 115 Kč / hod
Zveřejněno: 23. května
  • Liberec
  • AD EMPLOYMENT s.r.o.
Zveřejněno: 30. ledna
  • Ovčáry, Kolín
  • SANKO GOSEI Czech, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • Druztová
  • KOVOVÝROBA Sládek s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Hodonín
  • Jindřich Weinberger
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Klatovy
  • BV SPECTRUM, spol. s r.o.
  • od 40 000 Kč
  • Klatovy
  • od 30 000 Kč
  • Vimperk
  • "SAK spol. s r.o."
  • 16 000 – 30 000 Kč
  • Mšec
  • Vaše střecha s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
  • Boskovice
  • Jihomoravské dětské léčebny,…
  • 17 000 – 19 000 Kč
  • Studénka
  • MSV Metal Studénka, a.s.
  • 22 000 – 28 000 Kč

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Odbory - proč a jak je založit

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

AJ asistent asistentky benefit benefity den doba DPČ DPP email evidence flexibilní hledám HR IT kandidát mezinárodní Most možnost náplň práce odpovědnost Office penzijní připojištění podpora pojištění pozice práce pracovní pracovní doba pracovní pozice práva překlad připojištění příspěvek reporting růst SOU společnost společnosti sport správa STK stravenky školení vhodná výpočet zákoník zaměstnání zkušenosti znalost životopis dobro karta kontrola lékař lékařský list mzdové mzdový náplň národní oblast oblasti oddělení organizace osobní PC penzijní personální poměr PR profesní profi příležitost report rok tvorba účetnictví zkušenost