Digital Content Specialist

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Would you like to play a key role in the transformation of the digital experience of customers in the medical technology field? Do you want to cooperate with masters in Marketing and Commercial teams?

An international company is looking for candidates for a position DIGITAL CONTENT SPECIALIST.

Key job responsibilities:

  • Cooperation with internal and external partners to develop digital content
  • Coordination of the full content production lifecycle
  • Management of the content on corresponding digital channels through CMS (content management system)
  • Localization of global and regional content
  • Cooperation with programmers in order to improve the functionality of websites
  • Support within creation of promotion campaigns
  • Providing of analytics and reports (KPIs)

Start: ASAP
Location: Prague 9 (Prosek) / home office

REQUIREMENTS:- Min. bachelor´s education in Communications, Digital Marketing or Computer Science

  • Previous experience from a similar position min. 2 years
  • Knowledge of web content management system (preferably Adobe AEM) and translation/localization workflow
  • Excellent knowledge of English, will be used actively at work in both written and spoken form
  • Experience in graphic content
  • Creative mind
  • Excellent customer service and communication skills
  • Reliability, focus on detail, time management

BENEFITS:- 5 weeks of holiday + 4 sick days per year

  • Meal vouchers
  • Cafeteria benefit package – 4000 per month (after probation period)

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Sprinx Systems,  a.s. | Sprinx Systems,  a.s. | Braník, Praha Braník, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
dnešní
Drafted.gg s.r.o. | Drafted.gg s.r.o. | Praha Praha
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
včerejší
IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | IMPROMAT-COMPUTER s.r.o. | Praha Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 26. června
Srovnejto.cz a.s. | Srovnejto.cz a.s. | Karlín, Praha Karlín, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 25. června
Správa železnic, státní organizace | Správa železnic, státní… | Praha Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 25. června
Ředitelství silnic a dálnic s. p. | Ředitelství silnic a dálnic s… | Nusle, Praha Nusle, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 23. června
ASBIS CZ, spol. s r.o. | ASBIS CZ, spol. s r.o. | Hostivař, Praha Hostivař, Praha
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 11. listopadu
ASBIS CZ, spol. s r.o. | ASBIS CZ, spol. s r.o. | Hostivař, Praha Hostivař, Praha
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
KompiTech s.r.o. | KompiTech s.r.o. | Karlín, Praha Karlín, Praha
  • 47 828 – 75 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 7. května
KompiTech s.r.o. | KompiTech s.r.o. | Karlín, Praha Karlín, Praha
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 19. dubna
Pekařství Jaroslav Kollinger s.r.o. | Pekařství Jaroslav Kollinger… | Újezd nad Lesy, Praha Újezd nad Lesy, Praha
  • 28 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 20. prosince
Z O K - system s.r.o. | Z O K - system s.r.o. | Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 20. prosince
Smurfit Westrock Olomouc s.r.o. | Smurfit Westrock Olomouc s.r… | Olomouc Olomouc
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 20. prosince
enteria a.s. | enteria a.s. | Pardubice Pardubice
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 20. prosince

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Sprinx Systems,  a.s., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., CEPENA, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Bageterie Boulevard, Drafted.gg s.r.o., Deklarace odpovědného podnikání z. s., CRI ameba.eu, s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, IMPROMAT-COMPUTER s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Ředitelství silnic a dálnic s. p., První novinová společnost a.s., Srovnejto.cz a.s., Správa železnic, státní organizace, PECR - Apartments hotel s.r.o., Policejní prezidium České republiky

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Finanční analytik / analytička, Architekt / architektka IT, Analytik / analytička IT, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Návrhář / návrhářka procesů, Manažer / manažerka IT bezpečnosti, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Systémový inženýr / inženýrka, Technik / technička IT, Tester, Vývojář / Vývojářka, Webdesigner, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Geodet / Geodetka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, IT manažer / manažerka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Support IT, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Konzultant / Konzultantka v technických oborech, AI Engineer, AI Solutions Architect

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Braník, Praha, Běchovice, Praha, Vokovice, Praha, Praha, Hloubětín, Praha, Radlice, Praha, Letňany, Praha, Vinohrady, Praha, Krč, Praha, Horní Počernice, Praha, Karlín, Praha, Holešovice, Praha, Nusle, Praha

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.