Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Seřizovač CNC - 40.000 - 43.000 CZK

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.000 – 43.000 Kč

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Pro významnou výrobní společnost, která se zabývá výrobou dílů pro automobilový průmysl hledáme vhodné kandidáty na operátorské pozice. Jedná se o dodavatele litých a obráběných automobilových dílů. Hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Seřizovač CNC stroje / Seřizovačka CNC stroje

V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu, pokud nemáte, prosím pošlete nám do emailu jméno a příjmení, věk, vzdělání a praxi.

Rádi Vás pozveme na pohovor, ukážeme pracovní prostředí, které spojíme s krátkým pohovorem.

Náplň práce:

  • obsluha a nastavování strojů a zařízení na oddělení obrobny
  • provádění kontrolních měření dle výkresové dokumentace
  • práce s měřidly – mikrometr, posuvné měřítko
  • evidence směnových výkonů a případných poruch

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ technického zaměření
  • praxi z výrobního podniku
  • čtení výkresové dokumentace - nutností pro orientaci
  • znalost systému Sinumeric - VÝHODOU
  • zodpovědnost, pečlivost, aktivní přístup k práci, manuální zručnost
  • práce v nepřetržitém provoze

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celkovou mzdu v rozmezí 40.000 – 43.000 CZK
  • Měsíční výrobní prémie až 10,8 % ze základní mzdy
  • Docházkový bonus až 30 000 Kč ročně
  • Dotované stravování ve firemní kantýně
  • Příspěvek na dopravu podle Vaší vzdálenosti bydliště od nás 650 Kč - 2500 Kč
  • Bonus za nepřetržitý provoz měsíčně: 1. rok 500 Kč, 2. rok 1000 Kč a 2+ roky 2000 Kč ke mzdě
  • Kafeterie (Benefit Plus) 6 000 Kč ročně
  • 5 týdnů dovolené
  • Nadstandardní příplatky za práci o víkendech
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč a další benefity...

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Vysoké Mýto
  • SMÉKALOVO PEKAŘSTVÍ spol. s r.o.
  • od 17 900 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 30. listopadu
  • České Budějovice
  • Dětský diagnostický ústav, dětský domov…
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Vladislav
  • AGRO 2000 - zemědělské služby, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Jaroměřice nad Rokytnou
  • Dajpr s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Třebíč
  • TOMIreko a.s.
  • od 23 640 Kč
  • Slavičín
  • Roman Machala
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. listopadu

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., TATRA TRUCKS a.s., SH Job Partners s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o., B of B cars s.r.o., TresJob s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Jan Hefner

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Mechanik / Mechanička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

auto automobil benefit benefity bonus CZK den dění dokumentace email evidence hledám IT kandidát měření mobil mzdy náplň práce NDA nepřetržitý odpovědnost operátor pečlivost penzijní připojištění plat podnik pohovor pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí příplatky připojištění příspěvek řízení společnost stravování Týn vhodné víkend výkon vzdělání zaslání znalost Zruč životopis automobilový průmysl dar díl dokument dovolené firemní kov měsíční náplň obsluha oddělení penzijní PR prémie průmysl případ přístup rok standard stav stroj systém technické výrobní