- 60 000 – 90 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.
Hledáte dlouhodobou spolupráci, příjemný kolektiv a stabilní zaměstnání? U nás toto najdete, nebojte se nás kontaktovat.
Vaší náplní práce bude pohyb po skladu, balení a expedice zásilek.
Požadujeme řidičský průkaz skupiny B, dochvilnost a pracovitost. Výhodou pro Vás bude průkaz na VZV.
Nabízíme mzdu 21 200 Kč. Dále stravenky, popřípadě dotované stravné. Stabilitu a spokojenost v zaměstnání . Pracovat je možné na dvousměnný provoz s volnými víkendy.
Pokud Vás naše nabídka stabilního zaměstnání v dobrém kolektivu zaujala, tak neváhejte a zasílejte své životopisy na e-mail e-mail přes nebo volejte na tel. Zobrazit tel. číslo .
Těšíme se na Vás!

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.