Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mechanik/elektronik, až 43.000 Kč/m, ranní směna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tábor
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 43.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Zajímá Vás práce jen na 1 směnu v moderním klimatizovaném prostředí pro stabilního mezinárodního výrobce? Máte vyhlášku 50 §6 a zákl. znalost el. obvodů a komponent? Chcete si vydělat až 43 tis. Kč a mít spoustu dalších bonusů, jako je např. kafetérie (30.000 Kč na rok), výhodné tarify na volání pro Vás i členy rodiny, aj.? Pak nás určitě kontaktujte, hledáme šikovného mechanika, elektronika! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání! A co by bylo Vaším úkolem? - Měření a testování elektronických desek a přístrojů - Provádění interních oprav materiálu, servis reklamovaných desek / dílů / přístrojů - Řešení reklamací od zákazníka (hledání příčin nefunkčnosti) - Provádění příslušných záznamů (kontrola, oprava, neshoda) Místo výkonu práce: Benešov (výborná dopr. dostupnost od autobusu i vlaku) Nabízíme: - zajímavou mzdu až 43.000 Kč/m dle praxe - Vánoční odměny (13. plat) - Výhodné rodinné volání a tarify - Roční příspěvek formou Kafetérie - 30.000 Kč - Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění - 5 týdnů dovolené - Zdarma občerstvení na pracovišti – káva, čaj, voda, sirup, dotované zmrzliny - Výborná dopravní dostupnost od autobusového i vlakového nádraží - Možnost kariérního růstu - Přátelský kolektiv - Čisté a klidné, klimatizované pracovní prostředí a další zajímavé benefity - Účast na firemních akcích (firemní pobyty, sportovní akce, vánoční večírky) Požadujeme: - Vzdělání elektrotechnického směru - Orientaci v el. schématu - základní znalost el. obvodů - Základní znalost el. komponent, ideálně zkušenost s výměnou a pájením (THT, SMD) na DPS - Vyhlášku 50 §6

Skladník - pilař

Nutně vás hledají
  • Týn nad Vltavou
  • R.S.P. s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
dnešní
  • Tábor
  • Trèves Perfoam s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Pardubice
  • B&C Trade s.r.o.
  • 50 000 – 250 000 Kč
Zveřejněno: 11. února
  • Hrádek nad Nisou
  • EFTEC (Czech Republic) a.s.
  • 27 000 – 33 000 Kč
  • Brno
  • KVADRANT, spol. s r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

agenturní zaměstnávání AJ akce auto benefit benefity Benešov bonus Bor dění elektro hledám interní IT měření mezinárodní místo možnost náplň práce nové občerstvení odměny plat pojištění práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí příspěvek reklama růst společnost společnosti sport stabilní stravenky tarif tarify výkon vzdělání zaměstnávání zdarma znalost životní pojištění agent člen dar díl dopravní dovolené elektronika firemní kariérní kolektiv kontakt kontrola kov materiál místo výkonu práce možnost kariérního růstu na pracovišti náplň národní oprava penzijní PR přátelský příspěvky roční rok servis směna stav stroj technické test úkol večírky vydělat zákazník záznam zkušenost životní