Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Koordinátor výrobního týmu - super benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Most
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 45.000 – 50.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáme vedoucího do výroby s technickým nadáním a zkušenostmi s vedením lidí. Není potřeba žádný cizí jazyk, ale určitě u nás využijete strojírenské vzdělání a schopnost řešit různé provozní problémy. Pracuje se u nás na 8 nebo 12ti hodinové směny a na oplátku nabízíme řadu benefitů (dovolená navíc, 13. plat, flexi passy,..) Náplň práce: - vedení týmu operátorů a seřizovačů - řešení běžných provozních problémů - spolupráce s dalšími odděleními Nabízíme: - stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti - možnost profesního růstu a rozvoje - týden dovolené navíc - flexi passy (příspěvek na sportovní aktivity, kulturu, dovolenou, nákup zdravotních potřeb a brýlí, atd.) - 13. plat - kurzy Aj/Nj zdarma - příspěvek dopravu Požadujeme: - vzdělání strojírenského směru - předchozí zkušenost na obdobné pozici (min. 1 rok) - ochota pracovat na směny

Elektrikář

Nutně vás hledají
  • Lovosice
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r…
  • 33 600 – 44 200 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 16. dubna
  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • 13., případně 14. plat
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 17. dubna
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
  • Žatec, Louny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Lovosice
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • 30 500 – 39 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Zlín
  • PURLIVE, spol. s r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Vysoké Mýto
  • Arsim Koci
  • od 15 500 Kč
Zveřejněno: 26. listopadu
  • Strakonice
  • DURA Automotive CZ, k.s.
  • od 25 000 Kč
  • Krhová
  • Autech-JS s.r.o.
  • 22 000 – 26 000 Kč
  • Poličná
  • VESNIČANKA - pro vás, s.r.o.
  • 17 800 – 25 000 Kč
  • Soběslav
  • MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.
  • 19 000 – 20 000 Kč
  • Ostrava
  • OFIR Tech s.r.o.
  • 26 000 Kč
  • České Budějovice
  • VEBUS COM. s.r.o. v likvidaci
  • od 16 100 Kč

Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Human-Res s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HEROS servis s.r.o., DISPONERO s.r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Technik / technička automatizace

Lovosice, Litvínov, Most, Havraň, Jeníkov, okres Teplice, Chomutov, Postoloprty, Teplice, Louny, Žatec, okres Louny, Krupka, Přestanov, Kadaň

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

AJ benefit benefity den dovolená hledám IT kurz kurzy mezinárodní možnost náplň práce nové operátor plat práce příspěvek rozvoj růst směny společnost společnosti spolupráce sport stabilní týden týden dovolené navíc vedení vedoucí vzdělání zaměstnání zdarma zdravotní dar dovolené jazyk náplň národní navíc oddělení PR problém profesní rok řešení schopnost stroj technický tým vedení týmu výrobní výroby zkušenost