Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Inženýr dodavatelské kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Kontrolor / kontrolorka kvality
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáme inženýra dodavatelské kvality, který bude mít klíčovou roli v udržování našich vysokých standardů v oblasti dodávek a spolupráce s našimi partnery.
Pokud máte výrazné dovednosti v oblasti kvality a komunikace s dodavateli, připojte se k nám a pomozte nám posunout naše procesy na další úroveň.

náplň práce:

  • spolupráce při náběhu výroby u dodavatele
  • plánování preventivních opatření pro zajištění kvality u dodavatelů
  • definování požadavků na vzorkování
  • komunikace kvalitativních požadavků s interními odděleními
  • spolupráce při výběru dodavatelů
  • komunikace a prezentace vyššímu managementu
  • cestování po ČR i do zahraničí

co vám nabídneme

  • nástupní odměna 70 000 Kč
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat
  • home office
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek do cafeterie 9 000 kč na rok
  • dotované závodní stravování
  • individuální školení zkušeným kolegou
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • prémie za životní a pracovní jubilea
  • jazykové i zájmové kurzy
  • sportovní aktivity zdarma

co od vás očekáváme

  • VŠ vzdělání, nebo SŠ vzdělání s praxí v oboru
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • zkušenost s kvalitativními metodami a nástroji (PPAP, FMEA, MSA, SPC)
  • znalost výrobních a montážních procesů

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostanu Vaši odpověď, budu Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.
Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

AJ Bor ČR doba EU event hledám home office HR interní inzerát inženýr IT komunikace kurz kurzy kvalita kvality management na dobu neurčitou nabídka nabídka práce náplň práce NDA nová odpověď Office otázky partner plán plánování plat pojištění práce pracovní pracovní doba pracovní poměr procesy pružná pracovní doba příspěvek řízení spolupráce sport stravování školení vysoký vyšší vzdělání vzor zahraničí zdarma znalost cafeterie cestování dar dovednost dovolené jazyk kontakt kov metoda na dobu náplň nástroj oblast oblasti obor oddělení odměna PC penzijní penzijní pojištění poměr PR prémie prezentace proces procesů pružná rok standard stroj výběr výraz výrobní výroby závod zkušenost životní