Hledáme lidem práci Manpower

Provozní údržbář / mechanik - až 45 000 Kč - 2 směny

Lokalita Jindřichův Hradec
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Popis pozice:

  • opravy mechanické, pneumatické, hydraulické
  • provádění preventivních a prediktivních údržeb na zařízeních
  • diagnostika a opravy vstřikolisů Engel, Arburg, Netstal, roboty Kuka, Fanuc, Wittmann a přidružené automatizace, temperační zařízení a zařízení pro sušení a dopravu granulátu
  • stanovování nápravných opatření k poruchám strojů a jejich realizace
  • pořizování záznamů o provedených činnostech do SAP a dalších SW pro evidenci
  • ostatní úkoly související s pozicí přidělované nadřízeným

Profil kandidáta:

  • technické vzdělání - vhodné i pro absolventy
  • znalost čtení technické dokumentace
  • manuální zručnost
  • základní dovednosti práce na PC (MS Office)
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení dle zkušeností - 35 000 Kč - 45 000 Kč
  • Dlouhodobé pracovní uplatnění, příjemný kolektiv
  • Odborné vzdělávání, osobní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Nástup možný ihned

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

  • Střížovice, Jindřichův Hradec
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

absolvent akce auto Bor boty činnost den dění dokumentace EU event hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát místa nadřízený odpovědnost Office ohodnocení pečlivost plat postup pozice práce pracovní pracovní místa praxe příspěvek růst řízení směny SOU společnost společnosti stravování uchazeč uplatnění vhodné vyšší vzdělání vzdělávání znalost Zruč automat automatizace dokument dovednost dovolené finanční firemní kolektiv mechanické odbor odborné opravy osobní Ostatní PC PR profi příjemný případ přístup robot stroj technické úkol úkoly volná pracovní místa záznam zkušenost