Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

OPERÁTOR STROJE (28 - 29 000 Kč) + BENEFITY

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka výroby, Obsluha strojů, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 28.000 – 29.000 Kč

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Chceš mít zajímavou a kreativní práci? Jsi manuálně zručný a ochotný se učit novým dovednostem? Jsi ochotný pracovat na směny? ANO? Pak potřebujeme právě tebe!

Náplň práce:

* Budeš náš kápo, když se nám zasekne robot
* Naučíme tě, jakým způsobem spustit a vypnout robota :)
* Budeš pracovat dle technické dokumentace, kde budeš mít vše napsané
* Provádíš vizuální kontrolu výrobků a poté je zabalíš
* Nemusíš se ničeho bát, vše tě naučíme, stačí pouze chtít :)

Co od Vás očekáváme:

* SŠ/SOU
* Praxe z výroby - výhodou
* Orientace v technické dokumentaci
* Ochota pracovat na 3 směny (ranní, odpolední, noční) 8 hodin.
* Manuálně zručný, ochotný se vše naučit

Co Vám můžeme nabídnout:

* 5 týdnů dovolené
* Nástup do kmene!
* Osobní ohodnocení 1.500 Kč/měsíčně
* Odměny/Prémie
* Benefitní karta
* Kvartální odměny
* Stravenky
* Profesionální zaučení
* Firemní akce
* Dárkové balíčky
* Místo výkonu práce: Brno - město

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. dubna
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 22 170 – 27 260 Kč
  • Brno
  • HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
  • Ostrava
  • Elektromont Brno, akciová společnost
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Studijní volno
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 29. září
  • Troja, Praha
  • Trojské gymnázium s.r.o.
  • 8 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Libeň, Praha
  • Správa služeb hlavního města Prahy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Třebčice
  • DŘEVOVÝROBA HEROUT spol. s r.o.
  • od 23 590 Kč
Zveřejněno: 1. září
  • Nové Sedlo, Sokolov
  • Oáza klidu o.p.s.
  • 30 000 – 48 000 Kč
  • Chyšky
  • Zemědělské družstvo Chyšky
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Chyšky
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Kostelní Lhota
  • Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, MIKON TOOLS s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, 21 Consult Group s.r.o., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Věra Pietrasová, Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, LKQ CZ s.r.o., ISAN Radiátory s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Česká pošta, s.p., FRIGERA s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Šmídl s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Novitim s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., RANOB s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., CSK-IMK, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Řidič / Řidička, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Klempíř / Klempířka, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Obchodní manažer / manažerka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Montážník / montážnice, Designér / Designérka, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Metrolog

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

AJ akce benefit benefity Brno dokumentace hodnocení IT město místo náplň práce odměny ohodnocení práce praxe směny SOU stravenky výkon Zruč bota dokument dovednost dovolené firemní karta kov kreativní místo výkonu práce náplň osobní PR prémie robot stroj technické vizuál vizuální výroby