Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Hledáme lidi do výroby. Nástupní bonus 40 000Kč!!

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny), absolventy
Lokalita Frýdek-Místek
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 28.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Aktuálně hledáme lidi na práci do Kopřivnice

Nástup do práce je možný IHNED

Práce vhodná pro muže i ženy

SVOZOVÝ AUTOBUS ZDARMA

Možnost prohlídky závodu

Možný převod pod KMEN

Náplň práce:

  • Firma vyrábí komponenty do automobilů prémiových značek (sedačky, elektromotory, zámkové moduly).
  • V páci vás čeká asistence u polouatomatických linek, práce na výrobních linkách nebo finalní kontrola.
  • Jedná se snadně pochopitelnou práci, kterou vás důkladně zaškolíme.
  • Je to vhodné pro muže i ženy.

Co od Vás očekáváme:

  • Manuální zručnost
  • Chuť do práce
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Pracovitost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda 25 000 až 28 000 (možnost navýšení mzdy po zapracování)
  • 2x ročně bonusy (13. a 14. plat)
  • Zdarma doprava (svozový autobus nebo příspěvek na dopravu)
  • 25 dní dovolené
  • Jídlo za 25Kč na každé směně
  • Vstupní lékařská prohlídka zadarmo

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti