Tester na montáži - vyhl.50-ranní směna

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Olomouc
Firma ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Kontakt Dominika Rozsívalová, zobrazit tel. číslo

Co od Vás očekáváme:

Máte kvalifikaci v elektrotechnice? Hledáte práci pouze na ranní směnu? Do Olomouce hledáme operátora a testera na montáži analytických přístrojů.

Pracovní náplň:

  • Testování rentgenů
  • Jednoduché kompletační a montážní práce

Požadujeme:

  • SOU/SŠ strojírenské/technické zaměření výhodou
  • Kvalifikace v elektrotechnice – vyhláška č.50 § 6
  • Manuální zručnost

Nabízíme:

  • Práce na HPP v čistém prostředí
  • Nástupní mzda 21.000Kč – 23.000Kč
  • Práce na 1 směnu 6:00 – 14:30, volné víkendy
  • Čas na odpočinek – týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Možnost záloh na mzdu

Nástup možný ihned!

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát