Práce: Technik tiskových řešení

lokalita: České Budějovice zadavatel: Job and Travel s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň:

  • instalace, údržba a opravy tiskáren přímo u klientů
  • poskytování odborného poradenství vč. školení uživatelů tiskových řešení
  • denní cestování v rámci regionu
  • odborné vzdělávání a profesní růst

Požadavky:

  • SŠ, obor elektro
  • praxe v servisu tiskáren a multifunkčních zařízení výhodou
  • přehled a kladný vztah k IT
  • uživatelská znalost balíku MS Office
  • pružnost, ochota, spolehlivost, odpovědnost, komunikativnost
  • týmový hráč
  • znalost anglického jazyka (čtení dokumentace)
  • aktivní řidič (řidičský průkaz – skupina B)

Zaměstnanecké benefity:

  • služební vozidlo
  • telefon
  • notebook
  • odborné vzdělání a profesní růst
  • zaškolení ve zkušební době

Mzda: 20.000 Kč + další ohodnocení

Vhodné i pro absolventy s chutí.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist