Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

TECHNIK KVALITY, férová firma

Lokalita České Budějovice

Rozšiřte tým specialistů v menší výrobní společnost s mezinárodní působností. Tým kvality hledá nového člena týmu.

Náplň práce:

  • hodnocení a kontrola hotových výrobků dle kontrolních podkladů (checklistů)
  • práce s technickou dokumentací a kusovníky
  • řešení zjištění odchylek

POŽADAVKY:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • práce s výkresovou dokumentaci, kusovníky atd.
  • zkušenosti s kontrolou kvality ve výrobě, či montáží
  • uživatelská znalost práce s PC + MS Office
  • mírně pokročilá znalost AJ, nebo NJ
  • ochota pracovat ve 2 směnném provozu → střídaní ranní směny (6:00–14:00) a odpolední směny (14:00 – 22:00)

BENEFITY:

  • mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání
  • dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • menší společnost s rodinnou atmosférou a fungujícími vztahy na pracovišti

Máte zájem o tuto nabídku?