Práce ve výrobě v Liberty Ostrava, plat až 180 Kč/h

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Aktuálně hledáme spolehlivé pracovníky do Liberty Ostrava. Obsazujeme pozice jeřábník (nutná praxe a průkaz O nebo A - nevadí propadlý), zámečník (s praxí, ideálně vazačským průkazem - může být propadlý a vazač (pokud průkaz nemáte, pomůžeme vám ho získat) a další pozice. Pokud máte zkušenosti z podobné pozice, ozvěte se nám!

Popis pozice:

- výroba pro strojírenský a hutní průmysl

- plnění pokyny mistrů

- obsluha strojů, kontrola kvality

- dodržování bezpečnostních pokynů

Profil kandidáta:

- dobrý zdravotní stav

- ochota pracovat

- pozice: jeřábník - praxe, průkaz (i propadlý)

zámečník - praxe, průkaz (i propadlý, zajistíme obnovení)

vazač - (pokud nemáte průkaz, pomůžeme vám ho získat)

Další obsazované pozice: válcíř, lisař, kalič, strojník

- ochota pracovat v třísměnném nebo 12h, kolotoč - dle pozice

Nabízíme:

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání

- práce na HPP

- mzda 140-180 Kč/h podle pozice a zkušeností

- příplatky za směnnost až do výše 3.000Kč/měsíc

- příplatky za zdravotní rizika až 1.500Kč/měsíc

- příplatky za noční směnu 22Kč/hod

- příplatky za odpolední směnu 5Kč/hod

- příplatky za směnu v sobotu a neděli 35Kč/hod

- 5 týdnů dovolené

- firemní stravování

- možnost kariérního postupu

Pokud Vás nabídka zaujala, dejte nám vědět přes odpovědní tlačítko, nebo nám pošlete svůj životopis na mail e-mail přes odpovědní formulář . Budeme se těšit na vaši odpověď!

Máte zájem o tuto nabídku?