Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Lisár/ka - Hradec Králové. Týdenní zálohy!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hradec Králové
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 34.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Náplň práce:

  • obsluha strojů na zpracovaní výrobků z pryže
  • očistit výrobky provést 100 % kontrolu
  • balení

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • ochota pracovat na směny
  • zkušenosti vé výrobě

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • HPP
    • mzda od 30000 Kč a více, dle zkušeností
    • príplatok za noční 18 Kč a odpolední 7 Kč
    • možnost nadčasu
    • ubytování zajištěno ZDARMA
    • 25 dní dovolenka
    • stravování je zajištěno za základní cenu 33,00 – 42,00 Kč/hod./oběd
    • TÝDENNÍ ZÁLOHY

    Benefity

    • Dovolená navíc Dovolená navíc
    • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
    • Kariérní růst Kariérní růst
    • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
    • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
    • Závodní stravování Závodní stravování

    • Hradec Králové
    • SULCO Automotive Group, s.r.o.
    • Plný úvazek
      Benefity:
    • Dovolená navíc
    • Finanční bonusy / prémie
    • Příspěvek na sport
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na volný čas
    • Příspěvek na spoření / pojištění
    • Závodní stravování
    Zveřejněno: 22. března
    • Jakub Skakun
    • 7 000 – 12 000 Kč / týden
    • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    • Vhodné pro cizince
    Zveřejněno: 5. července
    • Michaela Hamplová, DiS.
    • 24 000 – 50 000 Kč
    • Vhodné pro absolventy
      Benefity:
    • Práce z domova
    • 13., případně 14. plat
    • Vzdělávací kurzy
    • Přátelské prostředí
    • Občerstvení na pracovišti
    Zveřejněno: 24. dubna
    • Zličín, Praha
    • Barbora Moudrá
    Zveřejněno: 21. listopadu
    • Jaroměř
    • Petr Bača
    • 33 500 – 35 500 Kč
    • Most
    • Lenka Venturová
    • 23 000 – 30 000 Kč
    Zveřejněno: 5. prosince
    • Chomutov
    • 35 000 – 45 000 Kč

    XXXLutz, FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., EOP Distribuce, a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., MONDO s.r.o., Smart wood Czech, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SH Job Partners s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., J 4 s.r.o., B R U K O V , spol. s r.o., ARROW International CR, a.s.

    Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
    Analytik / analytička obchodu, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Manažer / manažerka logistiky, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Brusič / Brusička, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Konstruktér / Konstruktérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Lakýrník / Lakýrnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Technik / technička v energetice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Vedoucí servisu

    Hradec Králové, Předměřice nad Labem, Smiřice

    Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

    Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

    Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

    Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

    Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

    Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

    TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

    Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

    Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

    Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

    Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

    Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

    Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

    Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

    AJ den HR Hradec Hradec Králové IT králové možnost mzda náplň práce plat práce směny stravování týden ubytování zdarma zkušenosti Zruč dar náplň obsluha PR stroj zkušenost