Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Inženýr zákaznické kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tábor
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Management, Strojírenství a automobilový průmysl, Inženýr / inženýrka kvality
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Do prestižní výrobní společnosti v oblasti automobilového průmyslu, závod v Plané nad Lužnicí, hledáme do našeho oddělení kvality zkušeného kandidáta na pozici:

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníkem – řešení vzorkování, PPAP nahrávání dokumentace na portál
  • Řešení změn v procesech
  • Zodpovědnost za kontrolní plán a instrukce
  • Zodpovědnost za katalog vad
  • Spolupráce s ostatními Quality Engineery na přípravě vzorkování
  • Řešení warranty reklamací

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání – nejlépe technického směru
  • Min. 2 roky praxe na oddělení kvality podmínkou
  • Praxe na pozici Quality Engineer výhodou, zkušenost s interiérovými díly velkou výhodou
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou, německý jazyk výhodou
  • Min. základy práce na PC, znalost balíčku MS Office

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce s moderními technologiemi pro výrobu automobiloých interiérů
  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Bezpečné a moderní pracovní prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • Získání pracovních zkušeností v automobilovém průmyslu
  • Efektivní systém školení a rozvoje
  • Dotované závodní stravování
  • 5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona
  • Motivační bonus za dobu trvání pracovního poměru: 1.000,- Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 12 měsíců, 1.500,- Kč měsíčně při trvání pracovního poměru nad 24 měsíců
  • příspěvek na volnočasové aktivity 520,- Kč měsíčně
  • Příspěvek 500,- Kč měsíčně na penzijní připojištění po 6 měsících u nás

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, budeme se těšit na Váš profesní životopis.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Soběslav
  • QUABUS Rekonstrukce potrubí, s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. března
  • Milevsko
  • Hejný spol. s r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Milevsko
  • KD Haus s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Pacov
  • SHB Hovorka s.r.o.
  • 50 000 – 55 000 Kč
  • Pacov
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Mladá Boleslav
  • O.K. SHOOTING Security CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 27. října
  • Lanškroun
  • KOMFI spol. s r.o.
  • 24 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 29. září

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Trèves Perfoam s.r.o., COGEBI a. s., SULCO Automotive Group, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EVROPA realitní kancelář, C.S.CARGO a.s., EFAFLEX - CZ s.r.o., LMZ CORPORATION s.r.o., MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o., ZVVZ GROUP, a.s., Asper Ut s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Friall s.r.o., QUABUS Rekonstrukce potrubí, s.r.o., Hejný spol. s r.o., KD Haus s.r.o., COMPAG VOTICE s.r.o., SHB Hovorka s.r.o., Město Týn nad Vltavou

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Systémový inženýr / inženýrka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Provozní ředitel / ředitelka (COO), Výkonný ředitel / ředitelka, Vědeckovýzkumný pracovník / pracovnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Projektant / Projektantka, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Technolog / technoložka výroby, Agronom / Agronomka, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Technolog / technoložka v zemědělství, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Tábor, Celá ČR, Planá nad Lužnicí, Opařany, Sudoměřice u Bechyně, Bechyně, Milevsko, Veselí nad Lužnicí, Soběslav, Votice, Pacov, Týn nad Vltavou

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

auto automobil bonus dokumentace hledám hodnocení HR instrukce inženýr IT kandidát komunikace kvality měsíc mezinárodní mobil nabídka nad Lužnicí náplň práce odpovědnost Office ohodnocení penzijní připojištění plán pojištění požadavky práce pracovní pracovní prostředí praxe profesní životopis prostředí připojištění příspěvek reklama rozvoj společnost společnosti spolupráce stabilní stravování školení technologie volno vzdělání vzor získání znalost životopis anglické bezpečné díl dokument dovolené finanční interiér jazyk kov motivační náplň národní navíc německý německý jazyk oblast oblasti oddělení Ostatní PC penzijní poměr portál PR proces profesní průmysl rámec rok řešení systém technické technolog výrobní zákazník závod zkušenost