Volné místo ve firmě Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.

Montážní technik -zaškrabávač / jednosměnný provoz

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nymburk
Firma Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.

Společnost Maschinenfabrik NIEHOFF (CZ), s.r.o., Nymburk, je součástí koncernu NIEHOFF-Gruppe. Jde se o skupinu strojírenských závodů, kde jsou vyvíjeny a vyráběny moderní stroje sloužící k výrobě drátů z neželezných kovů a také k výrobě kabelů (elektrických a datových vodičů) a kabelových svazků. V segmentu speciálního strojírenství zaujímáme významné postavení na celosvětovém trhu a jsme spolehlivým partnerem pro své zákazníky, kterými jsou drátovny a kabelovny.

Společnost Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o. Nymburk, strojírenská firma se zahraniční účastí a centrálou v Německu, přední světový výrobce speciálních strojů pro výrobu drátů z neželezných kovů a k výrobě kabelů a kabelových svazků, hledá vhodného kandidáta na pozici:

montážní technik – zaškrabávač

Náplň práce :

  • montáž speciálních strojů z připravených dílců
  • zaškrabávání dílů
  •  jedná se o kusovou nebo malosériovou výrobu

Požadujeme:

  • vyučení v oboru nebo obdobné pozici
  • manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení
  • schopnost číst výkresy a kusovníky
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • chuť učit se nové věci
  • zkušenost s prací v oboru výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení
  • zvyšování mezd každý rok
  • 13. a 14. plat každoročně
  • dotované obědy, případně stravenkový paušál
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • čisté a výborně vybavené pracoviště , moderní výrobní závod
  • výhodné mobilní tarify pro členy rodiny zaměstnanců
  • práce v jednosměnném provozu
  • káva na pracovišti zdarma
  • dovolenou navíc

Kdy můžete nastoupit?

  • dohodou, nebo ihned

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

  • Nymburk
  • HR Direct s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 15. března
  • Sadská
  • OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Příspěvek na ubytování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 12. března
  • Poříčany
  • Etimos Human s.r.o.
Zveřejněno: 13. března
  • Mladá Boleslav
  • DISPONERO s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
  • Pardubice
  • Tomášová Lea s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Chrudim
  • VIKTORSTAV s.r.o.
  • Pardubice
  • BM ČESKO s.r.o.
  • Pardubice
  • Česká Třebová
  • Elektrizace železnic Praha a.s.

Metal Arsenal s.r.o., M.Preymesser logistika, spol. s r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., HR Direct s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Trenkwalder a.s., Jitka Poláková, Markmont, s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., GETBID Staffing s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Etimos Human s.r.o., TOPTRADE, spol. s r. o., ADAM & PARTNER, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., FLEXIMA s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., S.A.F. Praha spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., LAKOVNA REPOS s.r.o., APRM s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, DISPONERO s.r.o., H-INTES s.r.o., SKS WELDING Systems s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Řidič / Řidička, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Sklář / Sklářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Svářeč / Svářečka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Vedoucí servisu, Metrolog, Technik / technička automatizace

Lysá nad Labem, Řepov, Nymburk, Sadská, Poděbrady, Třebestovice, Okřínek, Milovice, okres Nymburk, Poříčany, Starý Vestec, Český Brod, Ovčáry, okres Kolín, Kolín, Nehvizdy, Přišimasy, Jirny, Zásmuky, Zápy, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Bor firma hodnocení HR IT kandidát mobil mobilní tarif mobilní tarify náplň práce nové Nymburk ohodnocení paušál pec pečlivost penzijní připojištění plat pojištění práce pracoviště pracovní připojištění příspěvek společnost stravenkový paušál tarif tarify technik v Německu vhodné vysoké zaměstnanců zdarma Zruč člen dar díl dohodou kov mobilní mzdové na pracovišti náplň navíc obor penzijní PR případ rok schopnost speciální stroj výrobní vyučení zahraniční závod zkušenost