Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Opravy a montáže notebooků, až 27.000 Kč! Ostrava

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Informační systémy a technologie, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Analytik / analytička IT, Specialista / specialistka IT, Technik / technička IT, Tester, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 27.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Náplň práce:

Hledáme do našeho týmu šikovné pracovníky, kteří by měli na starosti:
jednoduché opravy, výměny součástek a testování notebooků
Zaškolíme Vás a vše Vám ukážeme – vhodné i pro absolventy IT

Co od Vás očekáváme:

  • ZNALOST hardware notebooků podmínkou (zkušenosti s čištěním či drobnými opravami)
  • Manuální zručnost
  • Bez nočních směn

Co Vám můžeme nabídnout:

  • DLOUHODOBÉ a stabilní zaměstnání na HPP
  • DOCHÁZKOVÝ BONUS 1.500 Kč
  • VÝKONNOSTNÍ BONUS až 3.000 Kč
  • Moderní a čisté pracovním prostředí
  • Příspěvek na DOPRAVU od 500 do 1.500 Kč
  • Výhodné stravování (příspěvek 55 %)
  • Práce na DENNÍ SMĚNY: 10:00–18:30 – žádné noční, volné víkendy!
  • PRAVIDELNÉ ZÁLOHY 1.000 Kč (už po 4. odpracované směně)
  • Proplacení lékařské prohlídky
  • Pracovní oblečení zdarma
  • Nástup ihned, nebo dohodou

Benefity

  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Hodkovičky, Praha
  • MIRAGE IMEX, s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Dog-friendly office
Zveřejněno: 21. června
  • Prostějov
  • Ferrum Company s.r.o.
  • 30 000 – 31 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 24. května
  • Plzeň
  • Junikorn z.s.
  • 28 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Praha
  • MUCHO GRANDE s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Mladá Boleslav
  • Springer Automation CZ s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Nové Město, Praha
  • Central Gastro Praha, s.r.o.

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Mechanik / Mechanička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Trainee program – první práce pro absolventy

absolvent bonus den IT náplň práce NDA Ostrava práce SOU zdarma znalost Zruč dar dohodou kov náplň oprava opravy PR test