Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Elektromechanik | 3 Směny | Písecko

Lokalita Písek
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace, Elektromechanik / Elektromechanička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 60.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Do týmu elektrikářů a elektromechaniků hledáme dalšího člověka!

Těšit se můžete na velmi pěknou mzdu a tuto náplň práce:

  • Opravy strojů (elektrikářské i mechanické)
  • Preventivní údržba
  • Nápravy poruch a jejich příčin na strojích

POŽADAVKY:

  • SOU/SŠ vzdělání elektro směru
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 – i propadlá
  • Praxe na podobné pozici velkou výhodou
  • Ochota pracovat na 3 směny

BENEFITY:

  • Týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Smlouva na dobu neurčitou!
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

benefit benefity den elektrikář elektro elektromechanik EU event hledám IT na dobu neurčitou náplň práce penzijní připojištění pojištění práce praxe připojištění příspěvek směny smlouva SOU stravování týden vzdělání zákoník dovolené mechanické na dobu náplň opravy penzijní PR rámec stroj tým údržba