Volné místo ve firmě HOFMANN WIZARD s.r.o.

HR admin pro pobočku Cheb (A5859)

Lokalita Cheb
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Do našeho interního týmu na pobočce v Chebu hledáme kolegu nebo kolegyni se znalostí ukrajinštiny.
Vaším úkolem bude

  • administrativa spojená se zaměstnáváním cizinců,
  • podpora pobočky při náboru, inzerce, pohovory,
  • zpracování personálních dat v našem IS,
  • tlumočení, překlady atd.
  • pracovní smlouvy, pracovní dokumentace, správa osobních dat

POŽADAVKY

  • výborná znalost českého a ukrajinského jazyka,
  • lepší uživatelská znalost Microsoft Office,
  • řidičský průkaz – aktivní řidič,
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost.
  • znalost personalistiky nebo praxe v oboru velkou výhodou

NABÍZÍME

  • zázemí stabilní společnosti,
  • pracovní poměr na plný nebo zkrácený úvazek
  • zajímavá mzda, věrnostní bonusy a odměny při životních jubileí
  • příspěvek na stravovávní
  • notebook a mobilní telefon,
  • možnost kariérního postupu v rámci regionu,
  • dotované jazykové vzdělávání a další profesní rozvoj

Máte zájem o tuto nabídku?