LAKÝRNÍK - MOKRÉ LAKOVÁNÍ/NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK - 20.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma AC Jobs, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Strojírenství a automobilový průmysl, Lakýrník / Lakýrnice, Autolakýrník / Autolakýrnice, Lakýrník / Lakýrnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 32.000 – 39.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

AC Jobs, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máš praxi jako lakýrník, jsi vyučen v oboru, třeba absolvent, co má zkušenost s lakovacíma pistolema?
Nevadí ti 3 směny a chceš se ve svém oboru ještě zdokonalit?
Zašli mi své CV a můžeme se domluvit.

Místo výkonu: Okr. Plzeň

Pracovní náplň:

  • Práce primárně zaměřená na povrchovou úpravu podvozkových rámů a komponentů podvozků
  • Povrchová úprava hrubých staveb kolejových vozidel
  • Stříkají se jak základy tak plniče a vrchní nátěr
  • Pracuje se se středotlakými a vysokotlakými pistolemi
  • Provádí se retuše nátěrů
  • Odpovědnost za kvalitně provedený nástřik povrchu a jeho tloušťku

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ
  • Vyučení v oboru nebo praxe na podobné pozici
  • Praxe ve stříkání velkých vertikálních ploch (bočnice vozidla 26×4 m)
  • Zodpovědnost, manuální zručnost a preciznost
  • Ochota práce na 3 směny

Nabízíme:

  • Nástupní plat 32 000 Kč
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Náborový příspěvek 20.000 Kč
  • Stabilizační příplatek 5.000 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sickdays
  • Příspěvek na penzijko – 1.300 Kč/měsíčně
  • Jazykové kurzy a pracovní školení
  • Dotovaná strava ve vlastní kantýně
  • Benefitní karta – 4.800 Kč/rok + multisport karta
  • Lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce
  • Firemní školka

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Plzeň
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
Zveřejněno: 22. března
  • Plzeň
  • NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro…
  • 40 000 – 80 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova

Schäfer - Menk s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., Markmont, s.r.o., Česká pošta, s.p., H&B Group s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., futurel s.r.o., LITE Plzeň o.p.s., MB "Sferinis kinas", odštěpný závod, Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., AT SERVIS spol. s r.o., SKYCLEAN s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., JISTU recruitment s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Skanska a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Technik / technička ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka

Plzeň, Dýšina

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

absolvent AJ akce benefit Bor CV den EU HR hrubý IT kurz kurzy měsíc místo na dobu neurčitou nábor náplň práce odpovědnost plat Plzeň práce pracovní praxe příplatek příspěvek směny smlouva SOU sport STK školení školka Týn úprava výkon vyučení v oboru Zruč dovolené firemní jazyk karta kov na dobu náborový náplň obor PR pracovní náplň rok sickday stav vyučení zkušenost