Volné místo ve firmě NEW YORKER CZ, s.r.o.

Skladník/ce - Dragoun Cheb

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Cheb   Zobrazit na mapě
Firma NEW YORKER CZ, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Skladník / Skladnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)

O nás

NEW YORKER CZ, s.r.o.

Jako úspěšná společnost s módou pro mladé je NEW YORKER po celém světě zastoupen se svými 1000 obchody ve více než 40 zemích a neustále roste. S více než přes 18 000 zaměstnanců budeme vždy držet krok s dobou a klást důraz na přátelské jednání.

Díky naší vášni pro módu, spontánnosti a rychlosti se nám daří být nedílnou součástí módního světa již více než 40 let.

Staň se součástí našeho týmu!

Hledáš práci? Rád/a pracuješ manuálně a jsi komunikativní? Pak se přidej k nám do NEW YORKERU

Naše prodejny jsou vlajkovou lodí New Yorker. Díky nim jsme zde pro naše zákazníky blízko a naše značka je inspiruje. S vášní pro módu, citem pro trendy a silným zaměřením na služby vytváříme dokonalý zážitek z nakupování. Našich 23 000 obchodních zaměstnanců ve více než 1 150 pobočkách také organizuje provozní obchodní proces a je ve velké míře zodpovědný za kontrolu úspěchu společnosti.

Náplň práce:

  • Starost o zboží a celkový chod skladu
  • Kontrola zásob zboží, cenění zboží
  • Zpracování dodávek
  • Doplňování a příjem zboží
  • Zabezpečení a označování zboží
  • Provádění pomocných prací (např. likvidace obalů a odpadů)

Co od Vás očekáváme:

  • Aktivní přístup k práci.
  • Zkušenost s prací na prodejně.
  • Vedení teamu.
  • Komunikativnost.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Příplatek za sobotní a nedělní směny.
  • Příplatek za práci ve svátek + náhradní volno.
  • Stravné.
  • Zaměstnaneckou slevu.
  • Zajímavou práci na poloviční úvazek v úspěšné módní společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí a mladý přátelský kolektiv.

Pokud Tě naše pracovní nabídka zaujala, tak nám pošli svůj životopis. Těšíme se na odpovědi!

Benefity

  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Cheb
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 21 500 – 22 700 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 30. dubna
  • Cheb
  • PMU CZ, a.s.
  • 10 000 – 12 999 Kč
Zveřejněno: 19. července
  • Hora Svaté Kateřiny
  • Helmut Schmieder
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Znojmo
  • Mateřská škola, Znojmo, nám. Armády 9,…
  • od 22 800 Kč
  • Žernov, Náchod
  • Zemědělské družstvo Žernov
  • od 21 520 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Kyjov, Hodonín
  • ROmiLL AGRICULTURE s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Slaný
  • JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o.
  • od 22 500 Kč
  • Zachotín
  • LYASS, k.s.
  • od 18 900 Kč
  • Vhodné pro cizince

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Přehledně: zaměstnanecké akcie

Jeden ze žádaných benefitů - zaměstnanecké akcie - nemá v České republice zatím oporu v zákonech. Pokud vám zaměstnavatel nabídne možnost odkupu akcií společnosti za zvýhodněnou cenu, musíte odvést daň i pojištění z částky, která je rozdílem mezi zvýhodněnou cenou pro zaměstnance a cenou obvyklou na trhu.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

AJ den dění HR Cheb IT měření nabídka náplň práce obchodní plat práce pracovní pracovní nabídka pracovní prostředí prostředí příplatek sklad směny SOU společnost společnosti stravné svátek trendy úvazek vedení volno zaměstnanců zaměstnanec značka životopis kolektiv kontrola kov náplň obchod odpovědi odpovědný pečení poloviční pomoc PR proces prodej přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí přístup služby trend zákazník zkušenost