Práce: Manuální dělník / ce - Cheb

lokalita: Cheb zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o. Odpovědět na inzerát

Hledáme nové kolegy na jednoduchou práci do skladu pro společnost sídlící v Chebu na průmyslové zóně.

Náplň práce:

  • Jednoduchá manuální práce, vkládání zboží do krabic, kompletace zakázek, expedice,
  • Kompletace, balení.
  • Vkládání dat do PC.

Nabízíme:

  • Škála benefitů (strava zdarma, příplatky, odměny)
  • Plat až 23.000,–Kč (s průkazem VZV až 26.000,–Kč – možnost proškolení)
  • Příjemné a čisté pracovní prostředí
  • Dlouhodobé uplatnění na HPP
  • Nástup ihned

Požadujeme:

  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu, 8 hodinové směny.
  • Základní znalost PC
  • Manuální zručnost, preciznost a šikovnost
  • Zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat e-mailem, nebo telefonicky. Najdete náš v Chebu na Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 507/6 (2.patro).

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Cheb

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.400 – 26.000 Kč

Kontaktní osoba

Kateřina Koudelová

Telefon

777358565

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist