Fajn práce ve výrobě, až 37.000 Kč, bonus 20.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Jihlava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 30.000 – 37.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Hledáte stabilní zaměstnání v moderní firmě a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Chcete mít možnost kariérního postupu a vysokého výdělku, náborový příspěvek 20.000 Kč, permanentky do bazénu, sauny.., penzijní připojištění a další lákavé benefity? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovné operátory/ky cnc strojů. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nepožadujeme praxi na cnc strojích, vše Vás rádi naučíme! Nástup je přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání. V případě zájmu máme i výrobní pozice přímo v Jihlavě!

  • zpracovávání plechových dílů dle zakázek
  • obsluha plně automatizovaných lisů (ne programování)
  • osazování strojů děrovacími a ohraňovacími nástroji

Místo výkonu práce: Pelhřimov (nebo Jihlava)

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 30–31.000 Kč s následným růstem až na 37.000 Kč dle šikovnosti a praxe
  • náborový příspěvek 20.000 Kč navíc
  • stravenkový paušál, závodní stravování ve firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • permanentky na volnočasové aktivity (bazén, sauna, masáže, fitness centrum)
  • penzijní připojištění
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti

Požadujeme:

  • vyučení v tech. oboru nebo praxi v oboru
  • orientaci ve výkresové dokumentaci, zkušenost s měřidly
  • základní znalost práce s počítačem
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (volné víkendy)
  • pro výrobní pozice v Jihlavě není třeba vyučení v tech. oboru ani praxe se čtením výkresů