Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce ve výrobě, až 37.000 Kč, bonus 20.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 37.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáte stabilní zaměstnání v moderní firmě a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Chcete mít možnost kariérního postupu a vysokého výdělku, náborový příspěvek 20.000 Kč, permanentky do bazénu, sauny.., penzijní připojištění a další lákavé benefity? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovné operátory/ky cnc strojů. Práce je vhodná pro muže i ženy. Nepožadujeme praxi na cnc strojích, vše Vás rádi naučíme! Nástup je přímo do KMENOVÉHO stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnávání. V případě zájmu máme i výrobní pozice přímo v Jihlavě! Náplň práce: - zpracovávání plechových dílů dle zakázek - obsluha plně automatizovaných lisů (ne programování) - osazování strojů děrovacími a ohraňovacími nástroji Místo výkonu práce: Pelhřimov (nebo Jihlava) Nabízíme: - nástupní mzdu 30-31.000 Kč s následným růstem až na 37.000 Kč dle šikovnosti a praxe - náborový příspěvek 20.000 Kč navíc - stravenkový paušál, závodní stravování ve firmě - 5 týdnů dovolené - permanentky na volnočasové aktivity (bazén, sauna, masáže, fitness centrum) - penzijní připojištění - nástup přímo do kmenového stavu společnosti Požadujeme: - vyučení v tech. oboru nebo praxi v oboru - orientaci ve výkresové dokumentaci, zkušenost s měřidly - základní znalost práce s počítačem - ochotu pracovat ve třísměnném provozu (volné víkendy) - pro výrobní pozice v Jihlavě není třeba vyučení v tech. oboru ani praxe se čtením výkresů

  • Bučovice
  • Zdeněk Voznica
  • od 17 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. června
  • Rousínov
  • SOLUTE SERVIS s.r.o.
  • 18 000 – 23 000 Kč
  • Třinec
  • Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a.s.
  • 20 660 – 22 750 Kč

ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., OK Hydraulik s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Jihlava, Hybrálec

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

agenturní zaměstnávání AJ auto benefit benefity bonus Bor hledám HR IT Jihlava masáže místo možnost nábor náplň práce nové operátor paušál Pelhřimov penzijní připojištění pojištění postup pozice práce praxe připojištění příspěvek růst společnost společnosti stabilní stravenkový paušál stravování vhodná víkend volno výkon vysoké zaměstnání zaměstnávání znalost agent automat centrum díl dokument dovolené kariérní kov masáž místo výkonu práce náborový náplň nástroj navíc obor obsluha penzijní počítač PR program případ stav stroj výrobní vyučení závod zkušenost