Hledáme lidem práci Manpower

Obsluha energetických zařízení - možnost kariérního růstu!

Lokalita Zlín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme strojníka energerického zařízení = topiče, pro společnost, která je význaným zaměstnavatelem v regionu, svým zaměstnancům poskytuje motivující ohodnocení, řadu výhod, benefitů a možností k profesnímu růstu.

Práce je vhodná i pro juniory, musíte mít jen chuť se vzdělávat a učit se novým dovednostem.

Popis pozice:

Obsluha kotlů - řízení, kontrola a efektivní využívání, celková zodpovědnost za provoz kotle.

Práce v provozu - kontrola, zda nikde není závada.

Spolupráce na odstraňování závad a poruch.

Provádění obsluhy odstrukování.

Profil kandidáta:

Dokončené SOU/SŠ technického zaměření nebo odpovídající praxi.

Samostatnost a technické myšlení.

Znalost práce na PC.

Ochota pracovat v nepřetržitém směnném provozu.

Nabízíme:

Atraktivní fiananční ohodnocení a motivační systém odměn - po půl roce, mzda až 40.000,-

Po 1/2 roce absolvování zkoušky a získání topičského průkazu.

Kariétrní růst - své mistry a vedoucí pracovníky si vychováváme!

5 týdnů dovolené.

Příspěvek na stravování.

Poskytnutí bezúročné půjčky.

Na Vaše odpovědi se těšíme, přilože prosím svůj životopis a my se Vám do 24h ozveme!

  • Zlín
  • SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 24. dubna
  • Zlín
  • Klempířství Kostelec s.r.o.
  • 31 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Cyclist-friendly office
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. dubna
  • Otrokovice
  • Continental Barum s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
Zveřejněno: 19. dubna
  • Bučovice
  • Zdeněk Voznica
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 28. června
  • Rousínov
  • SOLUTE SERVIS s.r.o.
  • 18 000 – 23 000 Kč
  • Třinec
  • Nemocnice AGEL Třinec-Podlesí a.s.
  • 20 660 – 22 750 Kč

Lead - HR Services s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Noventis s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Klempířství Kostelec s.r.o., H E R U S, s.r.o., Teplo Zlín, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Skanska a.s., KALINA industries s.r.o., EPOS spol. s r.o., Dudr Tools s.r.o., PORR a.s., ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Continental Barum s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Dělník / Dělnice, Kovář / Kovářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Výrobce / výrobkyně forem, Zámečník / Zámečnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Opravář / Opravářka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení

Zlín, Lužkovice, Zlín, Fryšták, Želechovice nad Dřevnicí, Sazovice, Zádveřice-Raková, Otrokovice

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

AJ benefit dění hledám hodnocení IT kandidát měření mistr Most možnost mzda náplň práce odpovědnost ohodnocení pozice práce pracovní pracovník příspěvek růst řízení samostatnost SOU společnost spolupráce stravování vedoucí vhodná zaměstnanců zaměstnavatel získání znalost životopis dovednost dovolené kariérní kontrola kov motivační možnost kariérního růstu myšlení náplň obsluha odpovědi PC PR profesní profi půjčky region stroj systém technické zkoušky