Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Mechanik-svářeč,Olomouc, 35000-40000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Olomouc
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Potravinářství a krmivářství, Mechanik / Mechanička, Svářeč / Svářečka
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 35.000 – 40.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 6. 6. 2023

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáme vhodné pracovníky do výrobního závodu v Olomouci - mechanika - svářeče.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za dodržování pracovních postupů oddělení svařovny
  • Svařovat výrobky definovanou metodou dle výkresové dokumentace a nastavených technologických a kvalitativních pravidel
  • Odpovědnost za správné nastavení svářečky
  • Odpovědnost za správnou exekuci výrobních plánů vzhledem k termínům odstávek
  • Odpovědnost za dodržování nastavených technologických a kvalitativních postupů v procesu svařování
  • Odpovědnost za výstupní kvalitu produktů a případnou eskalaci nekvality dle nastavených pravidel
  • Realizace oprav a pravidelné údržby
  • Realizace ostatních drobných, středních a generálních oprav strojů a linek

Co od Vás očekáváme:

  • Technické vzdělání výhodou
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Základní orientace v kovovýrobě výhodou
  • Praxe s technologiemi svařování TIG,MIG, a elektroda
  • Schopnost a otevřenost předávat znalosti
  • Znalost 2D výkresů
  • Svářečský průkaz
  • VZV - výhodou
  • Vazač, jeřábník - výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Snadná doprava do zaměstnání : cca 10 minut MHD - od vlak.spojení, autobusu, možnost dojíždění na kole
  • (uzamykatelná kolárna), velké parkoviště před vstupem pro auta
  •  Pracovní doba : 37,5 hod/týden + 25 dnů dovolené
  •  Možnost stravování v závodní kantýně - oběd za skvělých 25 Kč
  •  Příspěvek na penzijní připojištění až 12 600 Kč ročně
  •  Půlroční bonus 6,5 % hrubé mzdy
  •  Benefity v hodnotě 4 800 Kč ročně
  •  Zaměstnanecká sleva 20 % v podnikové prodejně

  • Olomouc
  • TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 23. dubna
  • Olomouc
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office
  • Olomouc
  • KOVOLASER s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Josefov, Hodonín
  • Bílek Filtry s.r.o.
  • 24 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 1. prosince
Zveřejněno: 29. března
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. února
Zveřejněno: 12. ledna
  • Planá nad Lužnicí
  • C-Energy Planá s.r.o.
  • od 50 000 Kč
Zveřejněno: 9. května
  • Hloubětín, Praha
  • Human-Res s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Kyšice, Kladno
  • RYOR a.s.
  • 20 000 – 21 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. října

Randstad HR Solutions s.r.o., Möbelix, AC Jobs, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Lead - HR Services s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Richter + Frenzel s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., Flowserve Czech Republic, s. r. o., MedicProgress, a.s., KOVOLASER s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pekař / Pekařka, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektový / projektová manažerka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka

Olomouc, Hněvotín

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

auta auto benefit benefity bonus den dění doba dodržování dokumentace elektro hledám HR IT jeřábník kvalita kvality Lom možnost mzdy náplň práce odpovědnost Olomouc penzijní připojištění plán podnik pojištění postup práce pracovní pracovní doba pracovník praxe připojištění příspěvek stravování svařování technologie týden Týn vhodné vzdělání zaměstnanec zaměstnání znalost znalosti dokument doprava dovolené generál kov náplň oddělení oprava Ostatní penzijní PR proces prodej případ roční schopnost stav stroj střední technické technolog termín výrobní zaměstnanecká závod