Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kontrolor: jen 1 směna, skvělý mix benefitů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Benešov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Máte zkušenosti s kontrolou kvality, jste pečliví a chtěli byste pracovat pro firmu, která si vás bude hýčkat mnoha atraktivními benefity? Těšit se můžete na fajn mzdu, motivační příplatky, příspěvky na dopravu a v neposlední řadě na fajn přátelský kolektiv. Tak neváhejte, tato práce snů čeká jen na vás!

  • vizuální kontrola
  • třídění ovoce
  • zadávání dat do PC

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení + motivační příplatky
  • příspěvky na dopravu až do výše 4000 Kč
  • bonus až 15 % z roční mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál 100 Kč
  • sickdays
  • přátelský kolektiv
  • firemní akce

Požadujeme:

  • zkušenost s kontrolou kvality, ideálně z oboru potravinářství
  • základy práce na PC
  • pečlivost, zodpovědnost

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Benešov
  • NITES a.s.
  • 65 012 – 80 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • Čerčany
  • Laser Kraft Steel s.r.o.
  • 50 000 – 100 000 Kč
Zveřejněno: 30. ledna
  • Jesenice, Praha-západ
  • ATMB Holding s.r.o.
  • od 65 012 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Trhový Štěpánov
  • RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • 40 000 – 48 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Vestec, Praha-západ
  • Lavaro House s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Dolní Břežany
  • Účetnictví Andělovi s.r.o.
  • od 36 000 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Průhonice
  • Lucky Money a.s.
  • od 24 000 Kč
  • Zruč nad Sázavou
  • Rudolf Šaman
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Františkovy Lázně
  • Mateřská škola Františkovy Lázně,…
  • 23 510 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Benešov
  • Základní škola Benešov, Jiráskova 888
  • od 18 780 Kč
Zveřejněno: 13. října
  • Krhanice
  • Šarlota Resort s.r.o.
  • od 30 000 Kč

21 Consult Group s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Česká spořitelna, a.s., Partners Financial Services, a.s., mBlue Czech, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., IZOMAT stavebniny s.r.o., Česká pošta, s.p., NITES a.s., FARMAPARK, s.r.o., Laser Kraft Steel s.r.o., Karel Kabele, Trixor Logistics s.r.o., ATMB Holding s.r.o., RABBIT Trhový Štěpánov a.s., DELNAN spol. s r. o., Lavaro House s.r.o., Účetnictví Andělovi s.r.o., Lucky Money a.s., Rudolf Šaman

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Office manager, Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Telefonní operátor / operátorka, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Fakturant / Fakturantka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Obchodní asistent / asistentka, Pokladní, Krupiér / Krupiérka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Praha 10 - Uhříněves, Praha 5 - Zbraslav, Mnichovice, okres Praha-východ, Jílové u Prahy, Sedlčany, Říčany, okres Praha-východ, Jesenice, okres Praha-západ, Průhonice, Soběhrdy, Čerčany, Neveklov, Trhový Štěpánov, Bojanovice, okres Praha-západ, Vestec, okres Praha-západ, Dolní Břežany, Zruč nad Sázavou

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

AJ akce benefit benefity bonus Bor dění hodnocení IT kontrolor kvality mzdy náplň práce odpovědnost ohodnocení paušál pečlivost plat práce příplatky stravenkový paušál třídění zkušenosti dovolené firemní kolektiv kontrola kov motivační mzdové náplň obor PC potravinář potravinářství PR přátelský příspěvky roční sickday směna vizuál vizuální výše zkušenost