Práce: Obsluha Slitteru, Řezba Materiálu, Vazač

lokalita: Brno zadavatel: GIT Consult Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozice:

Obsluha slitteru

Práce je vhodná i pro zájemce s menší praxí ve strojírenské výrobě, případně šikovné absolventy středních strojírenských škol.

Náplň práce:

  • Obsluha slitteru, stříhání materiálu
  • Měření, kontrola připravovaného materiálu
  • Vázaní a převoz materiálu za pomoci mostového jeřábu

Požadujeme:

  • SŠ technického směru / vyučen – podmínkou
  • Zkušenosti s prováděním kontroly – měření délky a kvality (posuvné pravítko, mikrometr)
  • Zkušenosti s obsluhou a seřizováním poloautomatických a automatických strojů výhodou
  • Manuální zručnost, cit pro přesnost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení – podle délky praxe
  • Stabilní mezinárodní společnost
  • Moderní pracovní prostředí
  • Dotované stravování
  • Místo výkonu práce: Brno-Slatina
  • Nástup ihned nebo dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, prosím, zašlete Váš životopis.

Děkujeme

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist