Práce: OPERÁTOR CNC STROJŮ - vícevřetenový vačkový stroj

lokalita: Brno zadavatel: GIT Consult Czech s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro naše klienty, mezinárodní společnosti vyrábějící komponenty pro automobilový průmysl – velmi přesná výroba, hledáme vhodné uchazeče na pozice:

Operátor CNC stroje SAS Tornos –3 směnný provoz

Náplň práce:

  • Obsluha a seřizování šestivřetenových vačkových automatů
  • Monitorování výrobního procesu a měření výrobků
  • Plnění plánu výroby v kvantitě, v kvalitě, termínech
  • Provádění korekcí ve výrobě

Požadujeme:

  • SŠ nebo vyučen v oblasti strojírenství – podmínkou
  • Zkušenosti s obsluhou a seřizováním vícevřetenového vačkového automatu min 2 roky
  • Zkušenosti s prováděním měření délky a kvality (posuvné pravítko, mikrometr, mikroskop)
  • Manuální zručnost, cit pro přesnost
  • Dobrý zrak

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení- podle délky praxe
  • Stravenky a další firemní benefity
  • Možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
  • Prostředí stabilní mezinárodní společnosti,
  • Nové moderní pracovní prostředí.
  • Lokalita: průmyslová zóna Černovická terasa – Brno
  • Nástup ihned, popřípadě dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, prosím, zašlete Váš životopis.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist