Mistr strojírenské výroby - 1 směna (m/w)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Písek
Firma Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Mistr / Mistrová
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Stabilní strojírenská společnost v okrese Písek rozšiřuje svoji výrobu a přijme do svých řad vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Mistr výroby.

Pokud máte zkušenost na pozici Mistr/ Team leader a praxi v oblasti strojírenství, pak si určitě nenechte ujít tuto příležitost.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za svěřený úsek výroby
  • Koordinace, motivace a vedení operátorů ve výrobě
  • Úzká spolupráce s technologií a kvalitou
  • Dohled nad dodržováním BOZP ve výrobě
  • Reporting vedoucímu výroby

Co od Vás očekáváme:

  • Technické vzdělání
  • Praxe v oblasti strojírenství – obrábění, frézování
  • Zkušenost na pozici mistra - případně obdobné pozici
  • Orientace ve výkresové a technické dokumentaci
  • Schopnost vést a řídit podřízené pracovníky
  • Schopnost seřídit stroj

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Dlouhodobé a stabilníá zaměstnání
  • Odborné zaškolení
  • Práce na 1 směnu
  • Odpovídající plat
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravné
  • Další zaměstnanecké benefity

Svářeč

Nutně vás hledají
  • Radošovice, Strakonice
  • BISO - Keibel s.r.o.
  • 33 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. dubna
  • Bechyně
  • MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r…
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 25. dubna
  • Česká Třebová
  • CZ LOKO, a.s.
Zveřejněno: 26. prosince
  • Bruntál
  • Global Tungsten & Powders spol. s r.o.
  • 29 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. srpna
  • Otrokovice
  • BC LOGISTICS s.r.o.
  • 37 000 – 41 000 Kč
Zveřejněno: 6. dubna
  • Mošnov
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 28. července
  • Rumburk
  • Miroslav Svoboda
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. července
  • Břevnov, Praha
  • ABAS BUS s.r.o.
  • 40 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na ubytování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 3. srpna
  • Brno
  • JPF Czech s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
Zveřejněno: 2. srpna
  • Olomouc
  • 19 000 – 22 000 Kč
  • Vhodné pro rodiče
  • Horní Počernice, Praha
  • Autodoprava Chrbolka s.r.o.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

AJ benefit benefity Bor BOZP den IT mistr motivace náplň práce NDA odpovědnost OZP plat práce praxe reporting společnost společnosti zaměstnanec dokument koordinace náplň oblast oblasti odbor okres PR report schopnost směna stroj technolog výroby