Nástrojář specialista

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Trutnov
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme zaměstnance na pozici Nástrojář specialista

Náplň práce:

  • Údržba a opravy střižných nástrojů a lisovacích forem
  • Soustružení na konvenčním soustruhu a CNC soustruhu včetně přípravy programů
  • Práce na 2 směny

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru nástrojař / obráběč kovů
  • Praxe v oboru minimálně 2 roky výhodou
  • Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
  • Odpovědnost, samostatnost a flexibilitu
  • Přesnost, preciznost
  • Praxe na obráběcích strojích vítána (frézka, soustruh, bruska, navařování

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení odpovídající nabízené pozici
  • výkonnostní prémie
  • odměna za neabsenci
  • stravenky
  • příplatky dle zákona (přesčasy, svátek)
  • 25 dnů dovolené
  • 13 plat

Nástup: ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Trutnov