Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Pracovník na výdej jídel (Havířov)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havířov
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

V našich restauracích si potrpíme na českou klasiku. Vaříme z čerstvých surovin a používáme nejmodernější technologii.

Co Vás čeká

Budete vydávat pokrmy, které vám připraví naši kuchaři a usmívat se na zákazníky. :)

Uvědomujeme si, že z obsluhy si zákazník odnese největší zážitek.

Hodila by se nám

Obsluha, která se bude umět usmát na zákazníka, i když nebude mít zrovna skvělý den a nenechá se rozhodit občas protivným zákazníkem.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkend (nad rámec zákona)
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • zvýhodněné volání i pro členy rodiny
  • čisté velké zázemí

Fajn, že jste dočetli až sem, teď už jen zbývá poslat nám svůj životopis.

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Třebíč
  • Referent Obchodu
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. srpna
  • Pelhřimov
  • Lenka Petrová
  • 18 000 – 25 000 Kč

Autocentrum Ostrava s.r.o., MANDÍK, a.s., ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Manuvia Bonjob s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., ZETRIA CONSULTING, spol. s r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., Markmont, s.r.o., Delikana Ostrava s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace, Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., EAGLEEXPERT s.r.o., Trenkwalder a.s., AquaKlim, s.r.o., Bonsey And Evans s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Opravář / Opravářka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Přípravář / Přípravářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Elektrikář / Elektrikářka

Ostrava, Havířov, Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Nošovice, Karviná

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

AJ budoucnost den EU firma Havířov HR IT měsíc mzda na dobu neurčitou náplň práce plat práce pracovní pracovník prostředí příplatky smlouva stabilní stravenky víkend zaměstnanců zaměstnanec zaměstnání životopis člen dovolené kov kvalitní na dobu náplň obsluha PR rámec technolog v roce zákazník zaměstnanecké