Volné místo ve firmě NEW YORKER CZ, s.r.o.

Prodavač/ka - STOP. SHOP. Písek - Obchodní 2598

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Písek
Firma NEW YORKER CZ, s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Prodavač / Prodavačka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Expert C2)

O nás

NEW YORKER CZ, s.r.o.

Jako úspěšná společnost s módou pro mladé je NEW YORKER po celém světě zastoupen se svými 1000 obchody ve více než 40 zemích a neustále roste. S více než přes 18 000 zaměstnanců budeme vždy držet krok s dobou a klást důraz na přátelské jednání.

Díky naší vášni pro módu, spontánnosti a rychlosti se nám daří být nedílnou součástí módního světa již více než 40 let.

Staň se součástí našeho týmu!

Jako úspěšná mladá módní společnost je NEW YORKER celosvětově zastoupen s 1 100 pobočkami ve více než 47 zemích a neustále se rozrůstá. V týmu máme 19 000 kolegyň/kolegů a vážíme si přátelské atmosféry. Díky naší vášni pro módu, naší spontánnosti a rychlosti se nám podařilo být nedílnou součástí světa módy již více než 50 let. Staňte se součástí našeho týmu.

Nyní hledáme posilu do týmu v Písku na pozici: Asistent/-ka prodeje

ASISTENT/-KA PRODEJE

Baví Tě móda? Jsi komunikativní a máš příjemné vystupování? Chceš práci v mladém kolektivu? Pak neváhej a přidej se k nám do týmu NEW YORKER! Hledáme nové kolegy a kolegyně.

Náplň práce:

  • Udržovat reprezentativní vzhled prodejny.
  • Práce s pokladním systémem.
  • Doplňování zboží a jeho prezentace na prodejně.
  • Komunikace se zákazníky a pomoc při výběru vhodného oblečení.

Co od Vás očekáváme:

  • Je ti 18 let?
  • Flexibilita, zodpovèdnost a spolehlivost je Ti vlastní
  • Máš aktivní a pozitiví pŕístup k práci?

                       Tak patříš k nám!

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 50% příplatek za sobotní a 100% za nedělní směny
  • 100% příplatek za práci ve svátek + náhradní volno.
  • Stravné.
  • Zaměstnaneckou slevu.
  • Prémie z obratu, dovolená navíc.
  • Zajímavou práci v úspěšné módní společnosti.
  • Příjemné pracovní prostředí a mladý přátelský kolektiv.
  • Možnost kariérního růstu.

Pokud Tě naše pracovní nabídka zaujala, tak nám pošli svůj životopis s fotografií. Těšíme se na odpovědi!

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Písek
  • GELERI s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. února
  • Bernartice, Písek
  • Jednota, spotřební družstvo v Milevsku,…
Zveřejněno: 5. března
  • Praha
  • Jaroslava Arazimová
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 8. září
  • Mladá Boleslav
  • O.K. SHOOTING Security CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
  • Košíře, Praha
  • NEMEC WORLD s.r.o.
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ asistent dovolená EU fotograf hledám HR IT komunikace možnost nabídka náplň práce nové obchodní oblečení Písek plat pobočka pokladní práce pracovní pracovní nabídka pracovní prostředí prostředí příplatek růst směny SOU společnost společnosti stravné svátek vhodné volno zaměstnanec životopis díl foto kariérní kolegyně kolektiv možnost kariérního růstu náplň navíc obchod odpovědi pomoc PR prémie prezentace prodej přátelské přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí součást systém tým výběr zákazník