Operátor výroby Hranice na Moravě 115 Kč/hod + bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hranice, okres Přerov
Firma REAL JOB s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní

Co od Vás očekáváme:

Hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor/ka výroby, do společnosti, která se zabývá výrobou drobných plastových dílů pro automobilový průmysl (drobné plastové komponenty pro palivové systémy)

Jedná se o nenáročnou práci a manipulaci s lehkým kouskem plastu, práce je svou jednoduchostí vhodná i pro absolventy.

Náplň práce :

  • kontrola kvality výrobků
  • zakládání výrobků do krabic

Požadujeme :

  • ochotu pracovat ve 3 směnném provoze

Nabízíme :

  • základní platové ohodnocení 115Kč/hod
  • PRÉMIE : 1000kč docházkový bonus, 1000kč firemní prémie
  • příplatky 25% za práci přesčas, 10% za noční směnu
  • 25 dní dovolené
  • pracovní doba PO – PÁ
  • zájemci mohou po domluvě navštívit provoz a seznámit se tak s náplní práce
  • nástup je možný ihned nebo dle dohody

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : CT PARK HRANICE

  • Hranice, Přerov
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Kopřivnice
  • Comac jobs s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 19. ledna

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., BBA HRANICE, spol. s r.o., RenoServices, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., JPF Czech s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Valašské Meziříčí, SH Job Partners s.r.o., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., ARTEMIS agency s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LUMA trading s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Hřiště v CAJKU s.r.o., AMES s.r.o., AC Jobs, s.r.o., TRIMILL, a.s., Lead - Project Advices s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Kovář / Kovářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby

Olomouc, Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Hranice, okres Přerov, Bělotín, Všechovice, okres Přerov, Radotín, Potštát, Dolní Újezd, okres Přerov, Odry, Valašské Meziříčí, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín, Fulnek, Přerov, Tršice, Hlubočky, Velká Bystřice, Sedlnice, Fryšták, Vsetín, Kopřivnice

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

absolvent auto automobil bonus bonusy doba hledám hodnocení HR Hranice IT kvality mobil na Moravě náplň práce ohodnocení operátor plat práce pracovní pracovní doba přesčas příplatky společnost společnosti uchazeč vhodná vhodné automobilový průmysl díl dohody dovolené firemní Hranice na Moravě kontrola kov náplň operátor výroby platové ohodnocení PR prémie průmysl systém systémy výroby zájem