Operátor výroby - od 120 Kč/hod. HRANICE IHNED

Lokalita Hranice, okres Přerov
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Popis pozice:

Přímo do Hranic hledáme nového kolegu na pozici operátor výroby. Nový kolega se bude podílet na výrobě sedaček.

Vaší činností bude:
- práce na montážní lince
- práce s utahovacím nářadím a se šroubky, s kabely, konektory na moderní lince v čistém prostředí
- práce probíhá ve tří směnném provozu

UBYTOVÁNÍ NEPOSKYTUJEME.

Profil kandidáta:

Nový kolega musí:
- mít 18 let
- být manuálně zručný

A ideálně mít nějaké zkušenosti, což však není podmínka. :)

Nabízíme:

Za Vaší námahu Vám nabídneme:
- fix od 120 Kč/hod + 16 Kč/hod. variabil
+ bonusy za pravidelnou docházku a další!
- stabilní práci
- stravenky v hodnotě 100 korun/směna
- práci přímo v Hranicích
- výplatu vždy k 15-tému

Pokud Vás inzerát alespoň trochu zaujal, tak nám dejte vědět a pošlete své CV.