Denní a noční recepční

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Karlovy Vary
Firma Richmond a.s.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Richmond a.s., Karlovy Vary

Slovenská 567/3, K. Vary

Hledáme nového kolegu/kolegyni

Pozice: Denní a noční recepční

Požadované vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: čeština, němčina, angličtina, ruština

Nástupní mzda: 19000/ měsíc

Benefity: závodní stravování, týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce, příjemné pracovní prostředí

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Co budete dělat?

Komunikovat s hosty a vést běžnou administrativu spojenou s chodem recepce..

Koho hledáme?

Hledáme sympatickou osobu, která zvládá komunikovat s hosty v českém, německém, anglickém a ruském jazyce, má dobré vystupování.

Zkušenosti se systémem HORES jsou výhodou.

Kdo jsem?

Parkhotel Richmond 4*Superior, lázeňský hotel s více jak 170– tradicí.