Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce ve výrobě, super kolektiv-až 28.000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 140 – 170 Kč / hod

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro naše významné klienty, mezinárodní a stabilní společnosti působící v oblasti automobilového průmyslu, hledáme šikovné muže a ženy na různé výrobní pozice. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, zajímavou mzdu i další příplatky a bonusy. Hledáte práci rovnou po škole nebo jste pracovali v jiném oboru? Nemáte praxí? NEVADÍ! Se vším Vám rádi pomůžeme a důkladně Vás zaškolíme. Hledáte práci v blízkém okolí svého bydliště a chtěli byste nastoupit IHNED nebo dle Vašich možností, tak se určitě ozvěte a my Vám s výběrem pomůžeme. Vybereme práci přímo pro Vás. Jaká bude Vaše náplň práce: - kompletace výrobků a jejich balení - vizuální kontrola kvality výrobků - obsluha strojů a výrobních linek – manipulace s výrobky Nabízíme: - mzdu až 170Kč/h, to odpovídá až 28.000 Kč/měsíc - stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr - pracovní příležitost pro kandidáty i bez praxe, či vzdělání - pravidelný výplatní termín - v případě potřeby možnost pravidelných záloh - příspěvek na stravování - zajištění svozové dopravy nebo příspěvek na dopravu - nadstandardní příplatky - jistotu stabilního příjmu Požadujeme: - ochotu pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu (8 hodinové směny dle výrobního kalendáře) – vyberete si pracovní pozici, kde Vám bude nejvíce vyhovovat pracovní doba - chuť do práce a zaškolení - spolehlivost, pracovitost, pečlivost Doufáme, že Vás tato nabídka zaujala. Pokud ano, tak nás určitě kontaktujte a my Vám vše rádi zodpovíme a poradíme.

  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 17. dubna
  • Žatec, Louny
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Postoloprty
  • KB - BLOK systém, s.r.o.
  • 31 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
  • Hlubočky
  • Hotel Hluboký dvůr, s.r.o.
  • od 13 000 Kč
Zveřejněno: 7. července
  • Mariánské Lázně
  • HOTEQ, s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 3. srpna
  • Vinohrady, Praha
  • LEVINUSH s.r.o.
Zveřejněno: 6. července
  • Hodonín
  • Teleperformance CZ, a.s.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Újezd u Brna
  • Ivo Turek
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 8. července
  • Ivo Turek
  • 30 000 – 50 000 Kč

Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., RS agentura práce s.r.o., Etimos Human s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HEROS servis s.r.o., DISPONERO s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Human-Res s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace

Litvínov, Chomutov, Havraň, Kadaň, Most, Žatec, okres Louny, Postoloprty, Louny, Jeníkov, okres Teplice

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Odbory - proč a jak je založit

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

AJ auto automobil bonus bonusy Bor doba hlavní hledám IT kandidát kvality měsíc mezinárodní mobil možnost nabídka náplň práce NDA nové pečlivost plat pozice práce pracovní pracovní doba pracovní poměr praxe příplatky příspěvek směny společnost společnosti stabilní stravování školení vzdělání zaměstnání dar kolektiv kontakt kontrola kov náplň národní oblast oblasti obor obsluha opravy poměr PR pracovní příležitost průmysl příležitost případ standard stroj termín vizuál vizuální výběr výrobní