Manažer prodejny (ž/m) - super mzda + služební vůz

Ústí nad Labem
80.000 – 110.000 Kč
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Velmi pokročilý C1) ,
Slovenský jazyk (Velmi pokročilý C1)
Minimální vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

Kaufland Česká republika v.o.s.

Jsme úspěšná a stabilní mezinárodní obchodní společnost, která po celé republice provozuje 138 prodejen, 2 distribuční centra v Modleticích u Prahy a v Olomouci a vlastní masozávod v Modleticích u Prahy.

V České republice zaměstnáváme v současnosti více než 25 000 lidí na pozicích nejrůznějšího charakteru: prodavač, skladník, řezník, grafik, účetní, ajťák, nákupčí, personalista, manažer, architekt a mnoho dalších profesí. Práci nebo praxi u nás získáte, ať jste učeň, student, absolvent nebo odborník se zkušenostmi.

Dokážeš jako manažer prodejny vést, motivovat a inspirovat desítky lidí? Máš drive? Nebojíš se akce a jsi rád v centru dění a se svým týmem? Podílej se s námi na vytvoření nezapomenutelných zážitků pro naše zákazníky.

Co tě u nás bude bavit

  • jako vedoucí obchodního domu budeš dohlížet a zodpovídat za svěřenou prodejnu
  • většinu času strávíš na prodejní ploše cca 90 % a zbytek v kanceláři
  • do tvé agendy bude spadat také zodpovědnost za plnění ekonomických ukazatelů a dosahování požadovaných výsledků
  • pozice vedoucího obnáší také vedení zaměstnanců a rozvoj jednotlivých vedoucích oddělení
  • budeš mimo jiné zajišťovat dodržování veškerých právních, hygienických, pracovněprávních, interních, bezpečnostních a jiných předpisů

Co za to dostaneš

  • smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele, nástup dle domluvy
  • služební vůz i k soukromým účelům (BMW)
  • příspěvek 10 % nad rámec zákona za práci o víkendu (celkem 20 %)
  • benefitní systém Cafeteria – vybereš si jakýkoliv benefit ze široké nabídky
  • za poctivou práci dostaneš až 27 dní dovolené
  • díky MultiSport kartě možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény
  • možnost kariérního růstu
  • placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1. školní den
  • přispějeme ti na důležité životní události (příspěvek na svatební kytici a při narození dítěte)
  • odměníme tě za pracovní jubilea (např. za 10 let v Kauflandu dostaneš 50 % z aktuální hrubé mzdy a další)
  • vánoční balíček
  • baby balíček při narození dítěte
  • firemní akce (např. vánoční večírek, grilovačka)
  • parkování zdarma

Jak si tě představujeme

  • máš maturitu nebo vysokoškolské vzdělání
  • máš praxi na podobné pozici minimálně 1 rok
  • práce s lidmi tě baví a nechybí ti zkušenost s vedením velkého týmu
  • počítáš s tím, že u nás se pracuje i o víkendech a svátcích
  • vlastníš ŘP sk. B
  • máš čistý trestní rejstřík

Proces výběrového řízení

  • 1. kolo online psychometrický test
  • 2. kolo osobní pohovor v Praze na centrále společnosti
  • 3. assessment centrum v Praze na centrále společnosti

Jedná se o jednu prodejnu v jedné z těchto lokalit

  • Děčín, Teplice, Ústí nad Labem, Litoměřice, Roudnice nad Labem

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Pro lepší čitelnost používáme generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

O2 Czech Republic a.s. | O2 Czech Republic a.s. | Ústí nad Labem Ústí nad Labem
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 9. února
Šimon & Šípek s.r.o. | Šimon & Šípek s.r.o. | Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem Ústí nad Labem-centrum, Ústí…
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 9. února
Tesco Stores ČR a.s. | Tesco Stores ČR a.s. | Uherský Ostroh Uherský Ostroh
  • 36 700 Kč
  • Plný úvazek Plný úvazek
Zveřejněno: 14. května

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Grafton Recruitment s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, Účtotéka s.r.o., DISPONERO s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Bunge Czech s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Advantage Consulting, s.r.o., AXEM s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., České filtry, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., SITEL, spol. s r.o., inodo s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ManpowerGroup s.r.o., EVROPA services Czech s.r.o., Město Lovosice, O2 Czech Republic a.s., Česká pošta, s.p., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Šimon & Šípek s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Manažer / manažerka zahraničního obchodu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Obsluha strojů, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Technický manažer / manažerka telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Finanční účetní, Mzdový / mzdová účetní, Hlavní účetní

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ústí nad Labem, Celá ČR, Střekov, Ústí nad Labem, Ústí nad Labem-centrum, Ústí nad Labem

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Kde si stěžovat na zaměstnavatele a co dělat, když neplatí?

Kde si stěžovat na zaměstnavatele a co dělat, když neplatí?

Dluží vám v práci mzdu, máte nezaplacené přesčasy, šikanuje vás šéf, trápí vás špatné pracovní podmínky? Povíme vám, kam se kdy obrátit, co si připravit a jak postupovat krok za krokem!

ERP systém jako mozek firmy: Kompletní průvodce výběrem a implementací

ERP systém jako mozek firmy: Kompletní průvodce výběrem a implementací

Máte pocit, že vaše firma připomíná orchestr, kde každý hraje podle jiných not? Objednávky váznou v e-mailech, sklad nesouhlasí s fakturami a personalistika bojuje s papírovou docházkou. Řešením je ERP systém – moderní nástroj, který propojí všechna oddělení do jednoho funkčního celku.

Chcete si zvýšit kvalifikaci a změnit práci? V roce 2026 to je jednodušší

Chcete si zvýšit kvalifikaci a změnit práci? V roce 2026 to je jednodušší

Rok 2026 přináší vyšší podporu v nezaměstnanosti a lepší podmínky pro rekvalifikace. Díky tomu můžete změnit práci s menším finančním rizikem. V článku najdete přehled, kolik můžete dostat, jak dlouho podporu pobírat a které rekvalifikace dávají smysl pro lidi z výroby, skladu, údržby nebo logistiky.

Jak zvládnout pracovní pohovor bez stresu?

Jak zvládnout pracovní pohovor bez stresu?

Jak se připravit na pracovní pohovor tak, aby vás nic nepřekvapilo? Tento podcast nabízí srozumitelný přehled celého procesu, praktické rady a konkrétní příklady z praxe. Ideální poslech pro každého, kdo chce působit profesionálně a přirozeně zároveň.

aktuální bezpečnost na dobu neurčitou zájem zkušenost
Sdílejte své pracovní zkušenosti na JenFirmy.cz

Ohodnoťte práci

Sdílejte své pracovní zkušenosti na JenFirmy.cz

DÁT RECENZI