- 185 Kč / hod
- Brigáda
Jsme reklamní agentura se sídlem v Brně, která na trhu působí více jak 20 let.
Promotér/ka v rámci roadshow po ČR, která bude probíhat zpravidla vždy o víkendech od konce května do konce srpna a jejímž cílem je upozornit na existenci ankety a možnosti se do ní přihlásit/hlasovat.
Výjezd + návrat vždy do Brna.
Hledáme komunikativní, sympatické a spolehlivé lidi, nejlépe s řidičským průkazem a praxí v řízení, kteří budou aktivně na promo stánku informovat o novém ročníku celostátní oborové ankety.
Odměna 1.600-1.800 Kč/1 akce dle pozice v týmu.

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.