Práce: It Projektový Specialista|Home Office|Vhodné Pro Absolventy|Až 50 000 Kč|

lokalita: Ostrava zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máš právě po státnicích a rozhlížíš se kde začít svou kariéru. Chceš získaní skvělé praxe v IT spojit s cestováním? Pokud se domluvíš jak anglickým tak i polským jazykem, tak hledáme právě tebe!

! PŘEDCHOZÍ PRAXE S PROJEKTOVÝM ŘÍZENÍM JE VÝHODOU, NIKOLIV PODMÍNKOU !

Pro rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledáme kvalifikovaného uchazeče na pozici „IT PROJEKTOVÝ SPECIALISTA|HOME OFFICE|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY|AŽ 50 000 KČ|“.

Náplň práce:

  • spolupráce s projektovým manažerem na vedení projektu a zavádění IS ve výrobní společnosti
  • zodpovědnost za celý projekt od jeho počáteční fáze až po úspěšné spuštění na straně zákazníka včetně písemné dokumentace.
  • technická podpora pro zákazníka po zavedení systému.
  • spolupráce s projektovým manažerem a jeho podpora
  • komunikace se zákazníkem
  • vedení projektu od začátku až po finální předání
  • úzká spolupráce s projektovým týmem v Anglii

POŽADAVKY:

  • VŠ vzdělání (oblast IT/elektro)
  • zájem o práci v oblasti projektového řízení a implementace IS v průmyslové oblasti
  • anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni (min. B2) + polský jazyk (psaná + mluvená forma)
  • ochota cestovat – zaškolení v Anglii + projekt v Polsku

Výhodou

  • zkušenosti v oblasti programování (C#/.NET; SQL,)
  • znalost v oblasti správy a konfigurace Windows server
  • zkušenosti v oblasti skriptování (VBscipts, VBA, DOS)
  • znalosti v oblasti síťových struktur

BENEFITY:

  • notebook vám dáme k dispozici
  • pracujte klidně z domu – u nás se do práce nechodí (5 z 5 dní HOME OFFICE)
  • proplacení pracovních výjezdů do zahraničí
  • za vaši práci navíc vás bohatě odměníme – proplácíme přesčasy
  • možnost uplatnit a zlepšit svou úroveň angličtiny – pracuje v mezinárodním týmu
  • práce pro špičkové společnosti ve svém oboru (letecký průmysl, elektromobily, nápoje)
  • pokud budete chtít, nemusí být tato pozice pro Vás konečnou – podporujeme talenty

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Ostrava

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.